اکتیویژن بلیزارد نظر بازیکنان خود درباره NFT را سوال میکندبر اساس گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا اکتیویژن بلیزارد در حال پرس و جو از بازیکنان خود درباره میزان علاقه آن‌ها به محصولات NFT و ارزهای دیجیتال است.

اکتیویژن بلیزارد که احتمالا در آینده توسط مایکروسافت خریداری خواهد شد، در پلتفرم YouGov نظرسنجی ایجاد کرده که در آن از بازیکنان خواسته شده تا میزان علاقه‌مندی خود نسبت به «روند در حال ظهور/آینده بازی‌های ویدیویی» مشخص کنند.

در این نظرسنجی، علاوه بر نوآوری‌های استاندارد صنعت بازی مانند واقعیت مجازی و افزوده، هوش مصنوعی، کراس‌پلی و سرویس‌های اشتراک بازی، این شرکت همچنین به دنبال دیدگاه بازیکنان در مورد موضوعاتی مانند «تجربیات بازی متاورس، بازی‌های play-to-earn (کسب درآمد از طریق دارایی‌های دیجیتال و واقعی) و NFT» است.

مطلب پیشنهادی:5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدیدصف‌کشی دو رقیب دیرینه

البته باید توجه کرد اکتیویژن تنها شرکتی نیست که برنامه‌های NFT را دنبال می‌کند. هفته گذشته، «ماسایوشی کیکوچی» تهیه‌کننده سگا گفته بود: «این یک موقعیت طبیعی برای آینده صنعت بازی است که مناطق جدیدی مانند بازی‌های ابری و NFT را شامل می‌شود.» شرکت‌های دیگری مانند کونامی، یوبیسافت و اسکوئر انیکس هم علاقه خود به NFT را نشان داده‌اند.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب