بازیی از ناروتو در حال توسعه استبازی جدیدی از ناروتو در حال توسعه است

یکی از منابع صنعت بازی ادعا کرده است که بازی Naruto Ultimate Ninja Storm 5 هم اکنون در حال توسعه است و احتمالا در سال جاری معرفی خواهد شد.

در طول چند سال گذشته، بازی‌های انیمه‌ زیادی مانند Dragon Ball Fighterz و Slayer Slayer: Hinokami Chronicles منتشر شده است، اما شاهد بازی جدیدی از سری ناروتو نبوده‌ایم. باندای نامکو به جای انتشار یک بازی جدید، به پشتیبانی خود از بازی Naruto to Boruto: Shinobi Striker ادامه می‌دهد و پس از انتشار آن در سال 2018 بسته الحاقی جدیدی را برای بازی منتشر کرده است.

حالا Senju in Japan یک یوتیوبر و منبع شناخته شده در ژاپن ادعا می‌کند که بازی جدید ناروتو توسط باندای نامکو در حال توسعه است و بر اساس سری Storm (طوفان) ساخته می‌شود. او جزئیات بیشتری در مورد این بازی ارائه نکرده و فقط ادعا دارد که ساخت آن از سال گذشته آغاز شده و احتمالا تا پایان سال شاهد معرفی آن خواهیم بود.


مطلب پیشنهادی:4 انیمه کلاسیک که الهام‌بخش انیمیشن Turning Red بودندتاثیر شگرف انیمه‌های محبوب بر انیمیشن جدید پیکسار

Senju in Japan همچنین اشاره دارد که هرچند این بازی بر اساس سری طوفان در حال ساخت است، اما ممکن است در نهایت Ultimate Ninja Storm 5 نامیده نشود و برای نام آن از Boruto استفاده شود.

با این وجود، به نظر می‌رسد که بازی Naruto Ultimate Ninja Storm 5 هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد و اطلاعات زیادی درباره آن در دسترس نیست.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب