اسپشالیستهایی در فایلهای Battlefield 2042 کشف شدندبه نظر می‌رسد که دیتاماینرهای Battlefield 2042 سه اسپشالیست (متخصص) را پیدا کرده‌اند که در حال حاضر در بازی حضور ندارند، از جمله یک متخصص پهبادهای کوچک. با این حال پیش‌بینی می‌شود در آینده شاهد حضور آن‌ها باشیم.

Battlefield 2042 از زمان عرضه خود با مشکلات زیادی روبرو بوده و اصلا نتوانسته طرفداران این مجموعه قدیمی را راضی نگه دارد. اوضاع تا جایی وخیم شده که چندی پیش تعداد بازیکنان همزمان بازی در استیم به زیر هزار نفر رسید.

مطلب پیشنهادی:راهنمای مودهای بازی Battlefield 2042جنگ به سلیقه شما!

با این حال باید گفت که ظاهرا استودیو DICE محتویات جدید و اصلاحاتی برای بازی Battlefield 2042 در نظر گرفته که تمامی آن‌ها به‌طور رسمی معرفی نشده‌اند. اما برخی از این اطلاعات به تازگی کشف شده‌اند.

به تازگی یکی از دیتاماینرهای بازی Battlefield 2042 در اکانت توییتر خود اعلام کرد که متخصصان (Specialist) جدیدی را کشف کرده که هنوز برای بازی اصلی عرضه نشده‌اند. او عکسی نیز از این اسپشالیست‌ها به نام‌های لیز، کرافورد و هیل به اشتراک گذاشته که به‌نظر می‌رسد نفر آخر متخصص پهبادهای کوچک باشد.

در حال حاضر جزییات دیگری در مورد این اسپشالیست‌ها در دسترس نیست و نمی‌توان گفت دقیقا چه زمانی به بازی اضافه شوند، به‌خصوص با توجه به اینکه برنامه‌های استودیو DICE برای آینده بازی بسیار مبهم به‌نظر می‌رسد. اما تعجب‌آور نخواهد بود که حداقل یک یا دو نفر از آن‌ها را در فصل اول بازی که طی تابستان شروع خواهد شد، مشاهده کنیم.

DICE اولین فصل را تا تابستان به تعویق انداخت تا بتواند بر روی بهبود کیفیت محصول موجود پس از عرضه ناامیدکننده تمرکز کند. ماه گذشته این استودیو در پست وبلاگ خود چگونگی تغییر رویکرد در طراحی نقشه‌ها پس از عرضه ناامیدکننده Battlefield 2042 را توضیح داده بود. بر اساس بازخورد بازیکنان، آن‌ها اعلام کردند که پنج مشکل اصلی در طراحی نقشه‌های موجود شناسایی کرده‌اند و قصد دارند در ماه‌های آینده آن‌ها را بهبود بخشند.

مطلب پیشنهادی:از بهترین بازی سال تا یه راه درآمدزایی دلاری برای گیمرها بازی‌های رایگان و کامنت‌های شماو البته بدترین بازی سال!

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب