زن چاق در یک سال و نیم ۱۱۵ کیلو لاغر شد! + تصاویرلاغر زنلاغر زن

کاهش وزن ۱۱۵ کیلویی زن جوان

اراده برخی از افراد در کاهش وزن و لاغر شدن واقعا ستودنی است از مردی که به خاطر دخترش ۸۰ کیلو وزن کم کرد تا زنی که برای اثبات عشق به نامزدش نیمی از وزنش را سوزاند و حالا زن جوانی که بعد از ترک خوردن فست فود ۱۱۵ کیلوگرم وزن کم کرده است.
Woman, 29, who was ‘addicted to fast food’ loses a staggering 115 KILOS after discovering she was so heavy she had to be weighed on ‘industrial scales’
لاغر زنلاغر زن

زن ۲۹ ساله ۱۸۴ کیلویی بعد از ۱۱۵ کیلو کاهش وزن 

زن ۲۹ ساله ۱۱۵ کیلو لاغر شد

“النا گودال” ۲۹ ساله که زمانی به واسطه اعتیاد به خوردن فست فود و غذاهای رستورانی با ۱۸۴ کیلوگرم وزن یکی از سنگین وزن ترین زنان شهر و کشورش بود امروز با کاهش وزن فوق العاده اش مشهور شده است.
النا ۲ سال پیش زمانی که برای معاینه ساده به دلیل یک بیماری نه چندان جدی به پزشک مراجعه کرد فهمید که آن قدرها هم وضعیت خوبی ندارد ، پزشک خیلی ساده و صریح به او گفت که به دلیل این سبک تغذیه و اضافه وزن قبل از ۳۵ سالگی حتما خواهد مرد. دیابنت نوع ۲ و کبد در معرض چرب شدن در حد خطرناک تنها بخشی از مشکلات جسمی بود که پزشک در تشریح وضعیت جسمی او گفت .
این جملات برای او سنگین و نگران کنده بودند. از همان روزها “النا” جوان به فکر راه چاره افتاد چرا که دوست نداشت در سنین جوانی مرگ را تجربه کند برای همین نزد یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفت ، حذف فست فود و آغاز تمرینات ورزشی برنامه اصلی او بود.
تصمیم النا جدی بود و شب و روز با هدف کاهش وزن و راهایی از چاقی فعالیت می کرد تا اینکه بالاخره بعد از ۱ سال و نیم ۱۱۵ کیلوگرم وزن خود را کم کرد و وضعیت جسمی خود را به حد سلامت رساند.
لاغر زنلاغر زن

“النا” زن ۱۸۴ کیلویی بعد از لاغر شدن

“النا” می گوید:خیلی چاق و سنگین وزن بودم اما لذت خوردن غذاهای فست فود مرا از این مسئله دور کرده بود در حقیقت اصلا تناسب اندام و زیبایی برایم اهمیتی نداشت ، انجام فعالیت های روزانه کاری سخت و خستگی آور بود. شکم بزرگ مرا از انجام هر کاری ناتوان کرده بود تا حدی که نمی توانستم بند کفشم را ببندم.
پرخوری های من روز به روز بیشتر می شد در حدی که شبها ۲ بار شام می خوردم تا اینکه بالاخره روزی به دلیل بی حالی و بی خوابی به پزشک مراجعه کردم. صحبتهای پزشک مرا نگران کرد و از ان روز به بعد حتی تصور خوردن فست فود هم مرا آزار می داد.
به فکر جراحی های لاغری بودم اما بعد پشیمان شدم و به سراغ متخصص تغذیه و رژیم درمانی رفتم و حالا با اندامی متناسب و وزنی بسیار کمتر از آن روزها زندگی بهتری را تجربه می کنم.
 
به دلیل نامناسب بودن تصاویر منتشر شده از این زن قبل از لاغری تنها عکس بعد از کاهش وزن او را در این مطلب گنجاندیم.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب