Battlefield 2042 در بهروزرسانی به قابلیت چت صوتی مجهز میشودالکترونیک آرتز و دایس همچنان به توسعه بازی بتلفیلد 2042 ادامه می‌دهند که در نیمه دوم سال 2021 در وضعیت بسیار بدی منتشر شد. در به‌روزرسانی جدید بازی، سرانجام قابلیت چت صوتی به همراه موارد دیگری در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

به‌روزرسانی 4.0 بازی بتلفیلد 2042 تقریبا چند ساعت دیگر منتشر خواهد شد. آپدیت اصلی بازی که احتمال می‌رود بسیاری از مشکلات در آن برطرف شود، برای عرضه در ماه مه برنامه‌ریزی شده است و دایس وعده داده که بسیاری از مشکلات آن برطرف شده و کیفیت آن به طور کلی بهبود پیدا می‌کند. با این وجود، قابلیت چت صوتی مهم‌ترین پیشرفت به‌روزرسانی جدید بازی محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]بازی‌هایی که دوستشان خواهید داشت

دومین تغییر بزرگ این به‌روزرسانی به سیستم قطعات سلاح مربوط می‌شود. دایس در این نسخه قطعات مختلف سلاح‌های بازی را متعادل کرده تا تفاوت آن‌ها را بیشتر در معرض تجربه بازیکنان قرار دهد. همچنین تابلوی امتیازات که دایس آن را در ماه مارس به بازی اضافه کرده بود، حالا در صفحه پایان مبارزات نمایش داده می‌شود.

مطلب پیشنهادی:از بهترین بازی سال تا یه راه درآمدزایی دلاری برای گیمرها بازی‌های رایگان و کامنت‌های شماو البته بدترین بازی سال!

در این مطلب تنها سه تغییر مهم این به‌روزرسانی را مشخص کردیم و دایس در یادداشت‌های این نسخه لیست طولانی‌تری از تغییرات را اطلاع‌رسانی کرده است که شامل موارد مختلفی می‌شود.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب