• خبر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۱-۳۰
پسر رونالدو درگذشت

پسر رونالدو درگذشتپسر رونالدو درگذشتپسر رونالدو درگذشت

پسر رونالدو درگذشت .کریستیانو رونالدو بازیکن حرفه‌ای فوتبال و همسرش جورجینا رودریگز در بیانیه‌ای مشترک که روز دوشنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، از مرگ پسر خود خبر دادند.

پسر رونالدو درگذشت

رونالدو و رودریگز روز دوشنبه در توییتر نوشتند: “با عمیق ترین اندوه خود باید اعلام کنیم که پسر ما درگذشت.” “این بزرگترین دردی است که هر والدینی می تواند احساس کند.”

آنها گفتند که تولد دختر بچه آنها، که قل پسر درگذشته به آنها قدرت می دهد تا با “کمی امید و شادی” زندگی کنند.

«پسر بچه ما، تو فرشته ما هستی». “ما همیشه عاشقتیم.”

این مطلب را از دست ندهید. رونالدو پس از شکستن گوشی یک هوادار عذرخواهی کرد و این هوادار را به مسابقه یونایتد دعوت کرد

فرزندان کریستین رونالدو

در ماه اکتبر، رونالدو و رودریگز در شبکه های اجتماعی اعلام کردند که منتظر دوقلو هستند. و اکنون یکی از قل ها که پسر بود درگذشته و دخترشان سالم است و آنها منتظر به دنیا آمدنش هستند.

رونالدو که ۴ فرزند به نام‌های کریستیانو جونیور، ایوا ماریا، متئو و آلانا مارتینا دارد، در آینده نزدیک قرار بود صاحب ۲ فرزند دیگر هم بشود که قل پسر درگذشت. آلانا مارتینا تنها فرزند مشترک او و جورجینا است.

مرگ و میر کودکان یک نگرانی جهانی است

سازمان بهداشت جهانی گزارش می دهد: “تعداد کل مرگ و میرهای زیر ۵ سال در سراسر جهان از ۱۲٫۶ میلیون در سال ۱۹۹۰ به ۵٫۰ میلیون در سال ۲۰۲۰ کاهش یافته است.” از سال ۱۹۹۰، نرخ جهانی مرگ و میر زیر ۵ سال ۶۰ درصد کاهش یافته است، از ۹۳ مرگ در هر ۱۰۰۰ تولد زنده در سال ۱۹۹۰ به ۳۷ مورد در سال ۲۰۲۰٫ این معادل ۱ در ۱۱ کودک قبل از رسیدن به سن ۵ سالگی در سال ۱۹۹۰ است، در مقایسه با ۱ مورد. در ۲۷ سال ۲۰۲۰٫”

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، میزان مرگ و میر نوزادان (مرگ قبل از ۱ سالگی) در ایالات متحده ۵٫۶ مرگ در هر ۱۰۰۰ تولد زنده در سال ۲۰۱۹ بود.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب