کیک تولد خاص محمدرضا شریفی نیا در کنار دخترانش + تصاویرمحمدرضا شریفی نیا و دخترانشمحمدرضا شریفی نیا و دخترانش

جشن تولد محمدرضا شریفی نیا بازیگر کشورمان

محمدرضا شریفی نیا یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که بازیگری را از اوایل دهه ۷۰ آغاز کرد و امروز یکی از پرکارترین های سینما و تلویزیون است که انتخاب بازیگر بسیاری از فیلم و سریال ها را برعهده داشته است.

روز گذشته ۲۵ خردادماه همزمان با سالروز تولد ۶۴ سالگی محمدرضا شریفی نیا بود و به همین مناسبت ملیکا و مهراوه دو دختر آقای بازیگر برایش جشن تولدی را ترتیب دادند.

تبریک مهراوه و ملیکا برای تولد پدرشان محمدرضا شریفی نیا

ملیکا دختر کوچکتر محمدرضا شریفی نیا با انتشار عکس هایی از جشن تولد پدرش دلنوشته ای عاشقانه و بلند برای این روز نوشت.

تولد محمدرضا شریفی نیاتولد محمدرضا شریفی نیا

عکسی از جشن تولد محمدرضا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا با انتشار تصاویری برای تولد محمدرضا شریفی نیا نوشت :برای من ، واژه ی پدر بیش از هر چیز سمبلِ دانش است سمبلِ هنر و خلاقیتِ مدام….

از روزی که چشم باز کردم در زندگی ام ، کتاب دیدم و شعر و خط و رنگ و نقش کودکی من ، کودکیِ عجیبی بود و جذاب ترین زمانش به پرسه زدن در اتاقی گذشت که دیوارهایش ، از کتابخانه بود !

چون خانه ی ما یک اتاق بیشتر نداشت و جایی برای آن همه کتاب نبود اما در خانه ی کوچک ماهمیشه «خلاقیت » بود که نتیجه اش شد جذاب ترین مأمنِ دنیا ! اتاق کاری شلوغ و سحرآمیزبه نامِ پدر به کامِ من !

هر روز به شوقِ کشف نادیده ها در مأمن غرق می شدم و هر شب با دستی پر از رنگ و چوب و مُغار یواشکی نمی خوابیدم ! آن جهانِ کتابخانه ای بهشتِ من شده بود و کتاب هایی که او از هیچ برای نوجوانان پرورانده بود ، درس های روزمره ام کتاب هایش… آه… کتاب هایش ! کتاب هایی پر از حرف و نقش و نگار همراه با ناشنیده های بسیار و عجب… درس های سختی بود شاید هم من زیادی کوچک بودم برای ادبیاتِ پُر مفهوم شان کتاب های دیگرِ دیوارِ بهشت که هیچ برای من حتی یک خط شان هم فهمیدنی نبود با سوادِ هفت، هشت ساله ی نیمه کاره ام و موضوعاتِ فسفلی و عجیب شان!

اما باز ، با سماجت هر روز نگاه شان می کردم ورق می زدم شان زندگی شان می کردم دلم می خواست درک شان کنم و بفهمم چرا این قدر برایش مهم اند چه چیزی درشان موج می زند که باعث شده تمام شان را از بر باشد ! چه حرفِ عجیبی در آنهاست که باعث شدهجوابِ همه ی سوال ها را بداند حال که دیگر هم سنِ آن سال هایش شده امتنها می نشینم و لیوان چایی در دست به خودِ آن روزهایم لبخند می زنم و می گویم حسابی شانس آوردی ! که خدا ،خدای معرکه ی یکتا چنین پدری را برایت برگزید وگرنه معلوم نبود در کجای زندگی ابه این بینش برسی شاید خیلی دیر… شاید هرگز !

دیگر سالیانِ سال است که فهمیده ام جوابِ تمام سوال های جهان در بی نهایتِ کتاب هاست و هر قدر هم که بخوانی و بدانی در مقابل دانستنی های بی پایانش باز کم است و هنوز هم که هنوز است به وقتِ سرگردانی ام میانِ نادانسته ها او « خود » کتابِ زنده ای ست برای جوابِ همه ی سوال ها !و « این » خود هدیه ی معرکه ای ست برای من از طرف خدا

تولدت مبارک خوندنی ترین …. مرسی از خلاقیت و دانشی که هر لحظه در زندگیم جاری بوده و هست به لطف تو …

تولد محمدرضا شریفی نیاتولد محمدرضا شریفی نیا

جشن تولد محمدرضا شریفی نیا در کنار دخترانش

مهراوه شریفی نیا هم با انتشار عکسی سه نفره سالروز تولد پدرش را تبریک گفت.

خانواده شریفی نیاخانواده شریفی نیا

مهراوه و ملیکا شریفی نیا در تولد پدرشان

مهراوه شریفی نیا با انتشار این عکس در کنار پدر و خواهرش ملیکا نوشت :عزیزدلم تولدت مبارک…

حرف های قلبم رو چند بار توی کپشن های طولانی در پست های مختلف برات نوشتم که توی استوری دوباره می ذارمشون. خلاصه ی همه ی اون حرف ها اینه که دوستت دارم، قَدرتو می دونم و بابت یاددادن ماهیگیری و همه ی چیزهای ناب از ته ته قلبم تا ابد ازت سپاسگزارم. چقدر خوبه که همیشه اینقدر خندون و خوش اخلاقی….

مهراوه و ملیکا شریفی نیامهراوه و ملیکا شریفی نیا

خواهرانه های مهراوه و ملیکا شریفی نیا

آزیتا حاجیان همسر سابقه محمدرضا شریفی نیا و مادر مهراوه و ملیکا شریفی نیا است و این خانواده هنرمند در اغلب مناسبت ها در کنار هم جمع میشوند و رابطه عاطفی ملیکا و مهراوه دو دختر خانواده شریفی نیا با هم بسیار خوب است و اغلب اوقات در کنار هم هستند.

تولد محمدرضا شریفی نیاتولد محمدرضا شریفی نیا

عکسی از کیک تولد خاص محمدرضا شریفی نیا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب