نیمه دوم آوریل چه بازیهایی به گیم پس اضافه میشوندمایکروسافت لیست بازی‌هایی که در نیمه دوم ماه آوریل به سرویس گیم پس اضافه می‌شوند را اعلام کرد که در بین آن‌ها Bugsnax انحصاری سابق پلی استیشن به چشم می‌خورد.

سه بازی F1 2021، Need for Speed Hot Pursuit Remastered (از طریق EA Play) و Turnip Boy Commits Tax Evasion هم اکنون در دسترس مشترکین گیم پس قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی:پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بخریم یا دیره؟بریم واسه PS5 و Xbox جدید؟

دو بازی F1 2021 و Need for Speed Hot Pursuit Remastered هم اکنون از طریق EA Play در دسترس پلتفرم‌های ابری قرار گرفته‌اند. Turnip Boy Commits Tax Evasion بازی دیگری است که از امروز در دسترس قرار گرفته و یک عنوان ماجراجویی دو بعدی مانند Zelda محسوب می‌شود که کنترل شلغم بازی را به شما واگذار می‌کند. Turnip Boy هم اکنون روی گیم پس برای کنسول، پی‌سی و فضای ابری در دسترس است.

در 26 آوریل (6 اردیبهشت) بازی جهان باز بقای 7 Days to Die به گیم پس خواهد آمد. Research and Destroy دیگر بازی است که در این روز روی گیم پس منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:نمایش روز گذشته بازی Horizon Forbidden West رکورد شکستدرخشش گوریلا گیمز

در ادامه، همانطور که قبلا هم گفته شده بود، بازی انحصاری پلی استیشن یعنی Bugsnax در 28 آوریل (8 اردیبهشت) برای اولین بار در دسترس کنسول ایکس باکس قرار خواهد گرفت. در این تاریخ همچنین به‌روزرسانی محتوایی رایگانی با نام The Isle of Bigsnax برای بازی منتشر خواهد شد.

در نهایت، بازی Unsouled در تاریخ 28 آوریل روی گیم پس قرار خواهد گرفت که در استیم نقدهای بسیار خوبی دریافت کرده است.

مطلب پیشنهادی:در مورد اسپایدرمن 2 چی میدونیم و چرا باید منتظر فیلم جدید ماریو باشیم؟ بازی‌های رایگان

از سویی دیگر، یوبیسافت در ماه‌های آینده دو بازی Assassin’s Creed Origins و For Honor: Marching Fire Edition را به گیم پس خواهد آورد. هر دو بازی به نسخه‌های ابری و کنسول گیم پس خواهند آمد و نسخه پی‌سی آن از طریق برنامه Ubisoft Connect قابل دسترس است.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب