کارگردان Uncharted بازیی از Star Wars را میسازداسکای‌دنس نیو مدیا (متعلق به کارگردان سابق سری آنچارتد در ناتی داگ) و لوکاس‌فیلم گیمز در حال ساخت یک بازی اکشن، ماجراجویی و روایت محور جدید هستند که داستان آن در دنیای Star Wars (جنگ ستارگان) رخ می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:10 بازی برتر لگو که نباید از دست بدهیداسباب‌بازی‌هایی در راس سرگرمی

نکته مهم دیگر اینکه بازی توسط «ایمی هنیگ» ساخته خواهد شد که یکی از نویسندگان سری بازی‌های Uncharted از ناتی داگ بوده است. او به عنوان رئیس اسکای‌دنس نیو مدیا توضیح می‌دهد:

اغلب توضیح داده‌ام که دیدن Star Wars در سال 1977 مغز 12 ساله من را زیر و رو کرد و زندگی خلاقانه و آینده من را به شکلی غیر قابل انکار تغییر داد. خوشحالم که دوباره با لوکاس‌فیلم گیمز همکاری می‌کنم تا داستان‌های تعاملی بیشتری را در کهکشانی که دوست دارم تعریف کنم.

«داگلاس ریلی» نایب رئیس لوکاس‌فیلم گیمز توضیح می‌دهد:

از همکاری دوباره با ایمی بسیار خوشحال هستیم. او و تیم Skydance New Media استعداد و جاه‌طلبی ساخت یک عنوان ماجراجویی منحصر به فرد در دنیای Star Wars را دارند.

مطلب پیشنهادی:مدرسه فیلم‌سازی: فیلم‌نامه‌نویسی را از استیون اسپیلبرگ و جرج لوکاس بیاموزیدحکایت دو پادشاه در یک اقلیم

این دومین پروژه‌ای است که هنیگ با اسکای‌دنس نیو مدیا با همکاری دیزنی روی آن کار می‌کند. همچنین سال گذشته اعلام شده بود که آن‌ها در حال توسعه یک بازی جدید مارول هستند.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب