ازرا میلر بازیگر فلش بار دیگر در هاوایی دستگیر شداخبار جدید حاکی از آن است که ازرا میلر، بازیگر نقش فلش که اخیرا در فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore نیز به ایفای نقش پرداخته، باز هم در خارج از هاوایی و درست چند ساعت قبل از تاریخ برنامه‌ریزی شده آن‌ها در دادگاه در رابطه با اتهامات اخیر درباره اختلال رفتاری و ایجاد مزاحمت و آزار و اذیت، دستگیر شده است.

مطلب پیشنهادی:6 خون آشام دی‌سی که می‌توانند در فیلم‌ها حضور پیدا کنندآماده برای مکیدن خون

این خبر در گزارشی از Hawaii News Now منتشر شده که ادعا می‌کند این بازیگر بامداد سه‌شنبه در جزیره هاوایی دستگیر شده است. بر اساس گزارش KITV، میلر به اتهام حمله درجه دوم دستگیر شده، اگرچه در زمان انتشار این گزارش مشخص نیست که چه چیزی منجر به این اتهامات شده است.

در چند هفته گذشته نیز اخباری منتشر شد که نشان می‌داد میلر از سوی زوجی که مدعی بودند وی به اتاقشان یورش برده و آن‌ها را تهدید کرده، حکم منع موقت دریافت کرد. گفته می‌شود میلر در فعالیت‌های غیرقانونی دیگری نیز شرکت داشته و متهم به سرقت پاسپورت و کیف پولی است که شامل کارت تامین اجتماعی، گواهینامه رانندگی و کارت‌های بانکی می‌شده. به نظر می‌رسد هیچ‌کدام از این‌ها رویدادها از هم جدا نیستند، زیرا Page Six گزارش می‌دهد که میلر «در کمتر از یک ماه با 10 تماس پلیس مواجه شده است.»

گفته می‌شود این زوج به دلیل رفتار میلر همچنان از لحاظ عاطفی رنج می‌برند و نگران هستند که «دسترسی به سلاح‌ها برای این بازیگر بسیار آسان‌ است» و ممکن است «همدستانی» را برای آزار بیشتر آن‌ها در تاریخ بعدی بفرستد. در بیانیه پلیس آمده است:

روز یکشنبه در تاریخ 27 مارس ساعت 23:30، افسران گشت جنوب هیلو به گزارشی مبنی بر بی‌نظمی مشتری در یک بار در خیابان سیلوا پاسخ دادند. در طول تحقیقات خود، پلیس متوجه شد هنگامی که مشتریان در بار شروع به خواندن آهنگ کارائوکه کرده بودند، مردی که بعدا به نام ازرا میلر شناخته شده، به شدت آشفته شده است. میلر شروع به فریاد زدن و فحاشی کرد و در یک لحظه میکروفون را از دست یک زن23 ساله که آواز کارائوکه را می‌خوانده (تخلف رفتار نابهنجار) گرفته و پس از آن به مردی 32 ساله که دارت بازی می‌کرد (تخلف آزار و اذیت) هجوم آورد. صاحب بار چندین بار از میلر خواست تا آرام شود اما فایده ای نداشت.

در اوایل سال جاری، ویدیویی از رفتارهای عجیب این بازیگر منتشر شد که در آن زمان نیز خبرساز شده بود. پس از گزارش‌های اولین دستگیری در هاوایی، شایعاتی مبنی بر اینکه برادران وارنر یک «جلسه اضطراری» درباره آینده وی به‌عنوان بازیگر نقش فلش برگزار کرده‌اند به گوش می‌رسد.

مطلب پیشنهادی:5 ویژگی خاص بدن بتمنبدنی فرا انسانی برای شخصیتی که قدرت فرا انسانی ندارد

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب