کارمند پلی استیشن به عرضه ریمیک The Last Of Us در سال 2022 اشاره کردرابرت موریسون، انیماتور God of War به تازگی در توییتر خود به صورت ضمنی اشاره کرده که در حال کار بر پروژه ریمیک The Last of Us برای پلی استیشن 5 است. او اضافه کرده که سونی «امسال بازی‌های فوق‌العاده‌ای عرضه می‌کند» و نکاتی درباره پروژه اعلام‌نشده‌ای که در حال حاضر درگیر آن است را ارائه کرده.

آنطور که اطلاعات نشان می‌دهد این بازی هر چه که باشد، God of War Ragnarok نیست، چرا که پروفایل لینکدین رابرت موریسون نشان می‌دهد که او برای بخش PlayStation Studios Visual Arts کار می‌کند. همان بخشی که پیش از این شایعه شده روی بازسازی کلاسیک پسا آخرالزمانی استودیو ناتی داگ کار می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:هر آنچه باید درباره سرویس PlayStation Now بدانیدبا سرویس کلاد گیمینگ سونی بیشتر آشنا شوید

در توییتی دیگر، موریسون گفته که نزدیک به پنج سال است روی عنوانی کار می‌کند که هنوز به صورت عمومی به نمایش گذاشته نشده است. به طور خاص در مورد The Last Of Us، موریسون گفته که این بازی مورد علاقه اوست و در پست‌های توییتری متعددی از این بازی نام برده است.

مدتی است که شایعات مربوط به ریمیک The Last of Us منتشر می‌شود. در دی ماه سال گذشته نیز خبری از جانب تام هندرسون منتشر شده بود که ادعا کرده بود ساخت این ریمیک تقریبا به پایان رسیده است و انتظار دارد نیمه دوم سال 2022 عرضه شود. یکی دیگر از پروژه‌های ناتی داگ بخش چند نفره قسمت دوم بازی است که ممکن است سال آینده منتشر شود.در سال 2022 سریال The Last Of Us هم از HBO پخش خواهد شد و تیم بازیگری آن شامل پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل، بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش ای، گابریل لونا (Gabriel Luna) در نقش تامی، مرل دانتریج (Merle Dandridge) در نقش مارلین، نیکو پارکر در نقش سارا، جفری پیرس، ماری بارتلت و کان اونیل می‌شود. کریگ مازن (Craig Mazin)، خالق مینی سریال چرنوبیل، وظیفه نویسندگی فیلم‌نامه سریال را برعهده دارد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای خرید SSD برای پلی استیشن 5سریع‌ترین SSDهای دنیا را لازم دارید

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب