بن افلک و مت دیمن برای یک فیلم همکاری خواهند کردبن افلک (Ben Affleck) و مت دیمن (Matt Damon) سابقه همکاری برای فیلم‌های زیادی را دارند و اکنون برای بازگویی یک داستان واقعی دوباره با هم کار خواهند کرد.

بنابر گزارشات منتشر شده بن افلک و مت دیمن روی یک فیلم درام ورزشی کار می‌کنند. هنوز نام این فیلم مشخصی نشده ولی روی شخصیت سانی واکارو (Sonny Vaccaro)، یکی از مدیران کمپانی Nike، تمرکز دارد. استودیو آمازون و Skydance Sports برای ساخت این فیلم در حال مذاکره هستند.

بن افلک قرار است نویسندگی، تهیه کننده و کارگردانی فیلم را بر عهده داشته باشند. او همچنین یکی از اعضای تیم بازیگری را هم خواهد بود. از طرف دیگر مت دیمن علاوه‌بر وظیفه بازیگری و تهیه کنندگی، در نوشتن داستان به افلک کمک می‌کند. نقش سانی واکارو برعهده مت دیمن و نقش فیل نایت (Phil Knight)، موسس نایکی، برعهده افلک قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:چگونه فیلم‌های بتمن را به ترتیب تماشا کنیم؟سیر فیلم‌های شوالیه تاریکی

داستان فیلم روی تلاش این دو برای خرید کمپانی کفش مایکل جردن در دهه 80 میلادی تمرکز دارد. با وجود اینکه داستان اشارات زیادی به خود جردن خواهد داشت، اما قرار نیست در فیلم او را ملاقات کنیم. با این وجود شخصیت‌های دیگر مثل مادر جردن و مربیان او باید در فیلم حضور داشته باشند.

بن افلک در ساخت این فیلم از مستند Sole Man الهام خواهد گرفت. فیلم‌نامه اولیه فیلم که Air Jordan نام دارد توسط الکس کانوری (Alex Convery)، نویسنده سریال Black List، نوشته شده است. افلک و مت دیمن قصد دارند فیلم‌نامه اولیه کانوری را تغییر داده و سپس از آن برای ساخت فیلم استفاده کنند. افلک در شش سال گذشته هیچ فیلم را کارگردانی نکرده و آخرین ساخته او Live by Night نام دارد.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم ابرقهرمانی که برترین جلوه‌های ویژه را دارنداز بتمن تا اونجرز

این بازی پیرمون کرد! عذاب آورترین مپ هیومن فال فلت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب