ناتی داگ برای بازی Uncharted نیرو استخدام میکندبه گفته یکی از اعضای داخلی استودیو ناتی داگ، به نظر می‌رسد این شرکت در حال استخدام اعضای جدیدی برای پروژه‌های جدید آنچارتد (Uncharted) است.

«کریستینا-ماری دریک مک‌بریتی» به تازگی پستی را در لینکدین منتشر کرده که سمت جدید خود را در استودیو سازنده فرنچایزهای Uncharted و The Last of Us تایید می‌کند. او در پست خود توضیح می‌دهد که با تمرکز بر کارهای خلاقانه «به کارکنان وظایف مختلفی کمک خواهد کرد». او همچنین تایید می‌کند که تیم‌های آینده را نه تنها برای عناوین جدید بلکه برای میراث آنچارتد ایجاد خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:10 مینی‌گیم پنهان در بازی‌ها که از وجودشان خبر ندارید!هیس! بین خودمون بمونه…

البته دقیقا مشخص نیست که مک‌بریتی در پست خود به چه چیزی اشاره کرده است. ناتی داگ نیز از سویی ساخت Uncharted 5 را رد نکرده اما بدون شک در سال‌های گذشته تمرکزی روی این سری نداشته است و به جای آن شایعاتی درباره چندین پروژه از The Last of Us وجود دارد.

همچنین گفته شده بود که استودیو Sony Bend سازنده بازی Days Gone وظیفه ساخت یک بازی جدید از آنچارتد را بر عهده دارد، اما این گزارش هنوز تایید نشده و همچنین وضعیت فعلی این استودیو نامشخص است.

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت نیتن دریک – سری بازی‌های Unchartedداستان یک دزد دوست‌داشتنی!

هرچند در حال حاضر احتمال ارائه پروژه‌های جدیدی از The Last of Us نسبت به Uncharted بیشتر است، اما بعید به نظر می‌رسد که ناتی داگ، «نیتن دریک» را برای همیشه فراموش کند، به خصوص پس از موفقیت فیلم آنچارتد که اوایل سال 2022 اکران شده بود. با این وجود، همچنان باید منتظر ارائه اخبار بیشتری درباره آینده این دو فرنچایز باشیم.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب