دو تصویر از Lord Of The Rings The Rings Of Power منتشر شدآمازون تصاویر جدیدی از دو شخصیت سریال ارباب حلقه ها یا The Lord of the Rings: The Rings of Power منتشر کرده است.

نام یکی از شخصیت‌ها Bronwyn است که البته در آثار «جی. آر. آر. تالکین» حضور ندارد، بنابراین اطلاعات زیادی درباره آن ارائه نشده است. با این وجود، نقش او توسط «نازنین بنیادی» بازیگر ایرانی الاصل ایفا خواهد شد. در تصویر دیگر شاهد شخصیت Theo هستیم که به نظر می‌رسد شمشیر یا یک عصا شکسته در دست دارد.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال Panic – نوجوانان علیه چالش‌های مرگبارترکیبی آشفته از مثلث‌های عشقی و چالش‌های خطرناک


در حال حاضر، بسیاری از طرفداران دنیای سینما و تلویزیون، منتظر سریال جدید ارباب حلقه ها هستند. اولین تریلر سریال که در جریان Super Bowl پخش شده بود، در 24 ساعت ابتدایی 257 میلیون بار تماشا شده بود که به گفته آمازون، بیشترین تعداد بازدید در بین تمام تریلرهایی است که در جریان Super Bowl پخش شده‌اند.

Rings Of Power تنها پروژه جدیدی نیست که بر اساس ارباب حلقه‌ها در حال ساخت است، زیرا همانطور که اواخر سال گذشته اعلام شده بود، انیمه ارباب حلقه‌ها با نام The War Of The Rohirrim (جنگ روهیریم) در سال 2024 اکران می‌شود.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به مجموعه آنتولوژی Solos – یک جاه‌طلبی دیگر از آمازونستارگان مطرح هالیوودی در کنار هم چگونه ظاهر شده‌اند؟

پخش The Lord of The Rings: The Rings Of Power از تاریخ 2 سپتامبر یا 11 شهریور 1401 آغاز می‌شود.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب