۹ وسیله ای که نباید در اتاق خواب خود نگه داریداتاق خواباتاق خواب

۹ چیزی که نباید در اتاق خواب خود نگه دارید

آیا شما از آن دسته از افرادی هستید که اتاق خواب خود را سازماندهی میکنید یا فقط خودتان را محدود به خواب در آنجا میکنید و برایتان مهم نیست که چه چیزی در آن است؟ صرف نظر از اینکه شما چگونه هستید، این توصیه هارا انجام دهید تا وجود این وسایل ضروری را در فضای خانه خود بیشتر کنید . آیا میدانید که وسایلی خاصی وجود دارد که نباید در اتاق خواب خود نگه دارید ؟ بله,برخی از ممنوعیت ها وجود دارد که شما به طور واضح آن ها را نادیده میگیرید .
اتاق خواباتاق خواب

ایده هایی برای تزیین اتاق خواب

هماهنگی یک اتاق خواب و حتی خانه از طریق جزئیات انجام میشود اما خیلی ها به آنها بی توجه هستند، در حالی که شاید از عواقب منفی آن رنج میبرند مطمئن شوید که در اتاق خوابتان احساس راحتی میکنید و در نتیجه برای اینکه بتوانید به خوبی در آن استراحت کنید باید از برخی اصول پیروی کنید ؛ اکثر آنها مربوط به وسایل موثر بر انرژی و آگاهی های ذهنی است .این بخش از جالبز را بخوانید برای اینکه متوجه شوید چه چیزهایی را نباید در اتاق خواب خود نگهداری کنید .

چیزهایی که نباید در اتاق خواب نگه داریم

۹ چیزی که شما نباید در اتاق خوابتان نگه داری کنید :
 
اتاق خواباتاق خواب

در اتاق خوابتان گل قرار ندهید

گل ها :
بسیاری از مردم در سرتا سر خانه خود گل دارند در حالی که داشتن آن در اتاق خواب ایده خوبی نیست این مسئله هیچ ربطی به این افسانه ی مسخره که میگوید گل ها در شب اکسیژن شما را میدزدند ندارد و بیشتر مربوط به انرژی است . همچنین گل ها در اتاق خواهند مرد (پژمرده میشوند) زیرا اتاق خواب ها به خوبی روشن نیستند و همچنین گل ها میتوانند گرد و غبار را جمع کنند و که برای افراد مبتلا به آلرژی بسیار مضر است اما باید به نکته های مثبت نگهداری گل در اتاق خواب نیز توجه کنید مثل اینکه گیاهان به تنظیم دما, کاهش سر و صدا کمک می کنند و تاثیرات آرامبخش دارد .

در اتاق خوابتان از رنگ های روشن استفاده نکنید

رنگ های روشن :
رنگ در اتاق خواب اهمیت ویژه ای دارد به طوری که رنگهای نارنجی, قرمز و زرد نشان دهنده انرژی آتش است که کاملا بر خلاف استراحت در اتاق خواب است در حالی که برای اشتیاق مثبت است همچنین انگیزه برای حسادت و بی اعتمادی را ایجاد میکنند در عوض رنگهایی با زمینه قهوه ایی را پیشنهاد میکنیم.
 
اتاق خواباتاق خواب

استفاده از رنگ های رنگهای نارنجی, قرمز و زرد در اتاق خواب ممنوع

تلویزیون یا اتصال بی سیم :
درازکشیدن وتماشا کردن تلویزیون بدون شک یک لذت است که بیشتر مردم از آن لذت میبرند هرچند که این جایگزین مناسبی در اتاق خواب نیست . تلوزیون و دستگاه های بی سیم مانند وای فای شب ها از خود اشعه هایی تابش میکنند که برای خواب شبانه مضر است اگر شما نمیتوانید آنها را از اتاق خواب خود بیرون کنید ،لطفا یک کوارتز (سنگ چینی ) در کنار او قرار دهیدزیرا قدرت جذب این امواج را دارد .

چرا نباید در اتاق خواب از کمد لباس کثیف استفاده کرد

 اتاق خواب اتاق خواب

فنگ شویی اتاق خواب، این وسایل را همین حالا دور بیاندازید

کمد لباس کثیف :
کمد لباس بهم ریخته یکی از چیزهایی است که باید از وجود آن در اتاق خواب جلوگیری کنید اینها چیزهایی هستند که از ورود انرژی های جدید جلوگیری میکنند همچنین تصمیم گرفتن برای اینکه چیزهایی را که نیاز ندارید دور بیاندازید این یک برنامه برای زندگیتان است که به چیز های مادی برمیگردد.
 
اتاق خواباتاق خواب

استفاده از آیینه در اتاق خواب ممنوع

آیینه ها :
یکی از اصلی ترین هشدارهای فنگ شویی در رابطه با جایی است که استراحت میکنیم ، آیینه ها انرژی را منعکس میکنند بنابراین انرژی بین بدن شما و آیینه در طول شب منتقل میشود .شما میتوانید آیینه رابه اتاق دیگری منتقل کنید. که یکی دیگر از گزینه هایی است که زمانی که شماخواب هستید به بدن شما انرژی را منتقل نمیکند.

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب