تاریخ اکران فیلم The Equalizer 3 بازی حضور دنزل واشنگتن اعلام شدسونی پیچکرز اخیرا تغییرات عمده‌ای در تقویم اکران فیلم‌های دو سال آینده خود ایجاد کرده که طی آن انتشار برخی از فیلم‌ها به تعویق افتاده و برای بعضی عناوین دیگر نیز تاریخ اکران رسمی اعلام شده است. از میان آن‌‌ها، فیلم اکولایزر 3 (The Equalizer 3) با بازی دنزل واشنگتن که سومین قسمت از این سری اکشن و محبوب به حساب می‌آید برای اکران در تاریخ 1 سپتامبر 2023 (10 شهریور 1402) برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی:5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودندوقتی یک جای کار لنگ می‌زند!

با این اوصاف باید امیدوار بود که مراحل ساخت و فیلمبرداری آن تا قبل از پایان سال آغاز شود، همانطور که قبلا دنزل واشنگتن، بازیگر برنده جایزه اسکار هم آن را تایید کرده و گفته بود که فیلمنامه آن نیز نوشته شده است. آخرین فیلم، یعنی The Equalizer 2، سال 2018 در سینماها اکران شد و از آن زمان تاکنون خبری از فیلم سوم نبود.

هنوز جزییات داستان فیلم اکولایزر 3 به طور دقیق اعلام نشده، اما آنتوان فوکوآ، کارگردان این سری سال 2018 در مصاحبه با Collider گفته بود که ایده‌های هیجان‌انگیزی دارد و می‌خواهد شخصیت اصلی، یعنی رابرت مک کال (با بازی واشنگتن) را به خارج از کشور ببرد.

این در واقع پنجمین همکاری دنزل واشنگتن و آنتوان فوکوآ محسوب می‌شود، چراکه این دو علاوه بر دو قسمت قبلی فیلم اکولایزر، سال 2001 در فیلم Training Day و The Magnificent Seven نیز با یکدیگر همکاری داشتند.

مطلب پیشنهادی:ده کاراکتر انیمه‌ای که می‌توانند گودزیلا را شکست دهندگودزیلا آنچنان هم قدرتمند نیست

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین
تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب