کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان در نون خ را بهتر بشناسید+تصاویرکاظم نوربخشکاظم نوربخش

آشنایی با کاظم نوربخش بازیگر نون خ

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی این شب ها در شبکه یک سیما در حال پخش است و با استقبال از سوی مخاطبان مواجه شده است. کاظم نوربخش یکی از بازیگران این سریال است که در نقش سلمان خوش درخشید و در کنار دیگر هنرمندان این سریال دیده شد.

بازی کاظم نوربخش در فصل دوم سریال نون خ حسابی به دل مخاطب نشست و بسیاری از مخاطبان این سریال مشتاقند که درباره او بیشتر بدانند. اگر شما هم علاقه مندید درباره او بیشتر بدانید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر جالبز را از دست ندهید.

کاظم نوربخش سلمان محبوب سریال نون خ

کاظم نوربخش از هنرمندان باسابقه دنیای هنر است که فعالیت های هنری را از دوران مدرسه و از حدود سال ۷۰ به صورت جدی آغاز کرد. این هنرمند کشورمان که اصالتا اهل بیجار است و فعالیت در حوزه نمایش را در این شهرستان آغاز کرد و در چندین نمایش و فیلم کوتاه و بلند ایفای نقش کرد.

کاظم نوربخشکاظم نوربخش

سلمان سریال نون خ با وجود داشتن سابقه بازی در نقش های مختلف با بازی در نقش سلمان در سریال نون خ به شهرت بیشتری رسید و با پخش فصل دوم این سریال استعداد بازیگری او بیش از پیش دیده شد و نزد مردم به محبوبیت بیشتری دست یافت.

کاظم نوربخش و سعید آقاخانیکاظم نوربخش و سعید آقاخانی

کاظم نوربخش تجربه بازی در نقش های کمدی را در کارنامه هنری اش داشت و همین موضوع باعث شد تا از سوی سعید آقاخانی برای بازی در این سریال انتخاب شود و نقش کمدی او حسابی به دل مخاطب نشست.

کاظم نوربخشکاظم نوربخش

سلمان در سریال نون خ خواستگار شیرین دختر نورالدین خانزاده است و گاوی به نام جاناتان دارد که علاقه زیادی به آن دارد و با ویژگی های شخصیتی طنزی که دارد توانست در این سریال حسابی دیده شود.

بازیگران نون خبازیگران نون خ

ان بازیگر کشورمان متولد مهرماه سال ۵۵ است و چند سالی است که ازدواج کرده و یک دختر به نام نازنین زهرا دارد.

عکس های کاظم نوربخش

بازیگران نون خبازیگران نون خ

کاظم نوربخش و عبدالله اسکندریکاظم نوربخش و عبدالله اسکندری

کاظم نوربخش و سعید آقاخانیکاظم نوربخش و سعید آقاخانی

کاظم نوربخش و برادرشکاظم نوربخش و برادرش

کاظم نوربخشکاظم نوربخش

بازیگران نون خبازیگران نون خ

کاظم نوربخش و علی صادقیکاظم نوربخش و علی صادقی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب