شخصیت شناسی از روی رنگ روتختیروتختیروتختی

بگو روتختی ات چه رنگی است تا بگویم کیستی!

هرچقدر هم که شما برای اتاق خواب خود بهترین تخت خواب ها را سفارش دهید و دکوراسیون خود را استاندارد بچینید، و در مورد ست کردن رنگ فرش و پرده وسواس به خرج دهید اگر به جزییات خاصی مانند انتخاب یک رو تختی مناسب دقت نکنید هرگز اتاق خواب زیبایی نخواهید داشت .

اتاق خواب محراب آرامش توست، وقتی از آشفتگی یک روز شلوغ به آن پناه می بری. برای همین بسیار مهم است که آن را به شیوه ای بچینی که زبان سبک زندگی تو باشد و حال و هوای مورد علاقه ات را به خوبی بیان کند.
گفتن ندارد که تخت خواب نقطه ی کانونی اتاق است و برای همین همه چیزش، از جنس تخت گرفته تا مدل روتختی و بالش و لحاف در شکل گرفتن استایل آن نقش دارد.
مثل همه چیز دیگر این دنیا، سلیقه آدم ها در انتخاب روتختی متفاوت است. بعضی ها سلیقه ای شلوغ و پلوغ دارند و پارچه هایی پر جنب وجوش وبا طرح های شلوغ را ترجیح می دهند و سلیقه ی ساده پسند بعضی ها پارچه های خلوت و روشن و بدون هیچ حرف اضافه ای را بیشتر می پسندد. از آنجایی که انتخاب رنگ روتختی لهجه ی رنگ اتاق را به تمامی تحت الشعاع قرار می دهد، عجیب نیست که آدم ها بتوانند شخصیت شما را از روی انتخاب روتختی تان حدس بزنند.

روتختیروتختی

شخصیت از روی روتختی

ببینیم روانشناسان در مورد انتخاب رنگ و طرح پارچه روتختی شما و رابطه اش با شخصیتتان چه می گویند!
سفید: روح آزاد
سیاه: خویشتن داری در هنگام تصمیم گیری
صورتی: جذاب و عاشق معاشرت
بنفش: کسی که به احساستش اعتماد می کند.
سبز: کسی که خوب از پس حل مشکلات برمی آید.
قرمز: با اعتماد به نفس بالا و عاشق ریسک
قهوه ای: راحت و امن
زرد: مستقل و شاد
آبی: پایدار و مهربان

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب