کینک گونگ و گودزیلا احتمالا این ماه به وارزون اضافه میشوندظاهرا شایعاتی که درباره حضور گودزیلا و کینگ کونگ در وارزون (Call of Duty Warzone) شنیده می‌شد، صحت دارند و آن‌ها در 21 اردیبهشت به بازی اضافه خواهند شد.

بر اساس منبع معتبر بازی‌های پلی استیشن یعنی PlayStation Game Size در توییتر، این هیولاها در 11 می (21 اردیبهشت) به عنوان بخشی از Operation Monarch به بازی اضافه خواهند شد. تصویر فاش شده از این رویداد، گودزیلا و کینگ گونگ را نشان می‌دهد که روی نقشه Caldera در Warzone ایستاده‌اند.

مطلب پیشنهادی:هر آنچه از فصل هشتم Call of Duty Mobile می‌دانیماین قصه سر دراز دارد…

PlayStation Game Size که اخبار خود را بر اساس شبکه پلی استیشن اعلام می‌کند، در این توییت همچنین اعلام کرد که حجم کامل بازی با این به‌روزرسانی (1.57) کاهش پیدا می‌کند.

در ماه فوریه، تام هندرسون، از دیگر منابع صنعت بازی گزارش کرده بود که این دو هیولا نمادین ممکن است سال جاری به وارزون اضافه شوند. او در زمان گفته بود که تصاویری از بازی را دیده که در یکی از آن‌ها King Kong هواپیمای جنگ جهانی دوم را در دست گرفته بود در حالی که سربازان از دور به سمت او نشانه گرفته بودند. از سویی دیگر دیگر گودزیلا نیروهای بازی را با پرتو آبی روشنی نابود می‌کرد.

روز گذشته هم اکتیویژن تیزر جدیدی از فصل 3 وارزون منتشر کرده بود که ظاهرا به هیولاها اشاره دارد.

مطلب پیشنهادی:داستان کامل بازی Call of Duty: Vanguardروایتی از اواخر جنگ جهانی دوم

فصل سوم Call of Duty Vanguard و وارزون در تاریخ 27 آپریل (7 اردیبهشت 1401) آغاز می‌شود.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب