نام تجاری Konami به مناسبت پنجاهمین سالگردش تغییر میکندKonami اعلام کرد که قصد دارد در اواخر سال جاری به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت، نام خود را تغییر دهد!

هیات مدیره شرکت با تغییر نام تجاری آن به «Konami Group Corporation» موافقت کرده و منتظر تاییدیه سهامداران هستند. در صورتی که این تغییر در مجمع عمومی سهامداران در اواخر ژوئن مورد حمایت قرار گیرد، می‌توان انتظار داشت که از اول جولای، این شرکت با نام گروه کونامی به فعالیت خود ادامه دهد.

کونامی در مارس 1973 تاسیس شده و در سال مال جاری پنجاهمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد.

کونامی در بیانیه‌ای گفت:

«از زمان تاسیس، این شرکت تجارت خود را به عنوان پیشگام صنعت سرگرمی ژاپن گسترش داده است و اکنون در چهار بخش تجاری فعالیت می‌کند: سرگرمی دیجیتال، سرگرمی، بازی و سیستم‌ها و ورزش.»

در ادامه این بیانیه توضیح داده شده که پس از تغییر نام تجاری، گروه کونامی چالش‌های جدیدی را دنبال خواهد کرد و برای رشد خود تلاش بیشتری می‌کند.

مهر ماه سال گذشته، اعلام شده بود که کونامی قصد احیای Silent Hill ،Metal Gear و Castlevania را دارد. اولین مورد از این عناوین، یک بازی جدید Castlevania خواهد بود که به عنوان ریبوت فرانچایز معرفی شده و هم‌اکنون در شعبه ژاپنی کونامی در دست توسعه است. گرچه برخی استودیوهای ثردپارتی و خارجی هم در این پروژه همکاری دارند.

علاوه بر این، گفته شده بود که استودیو خارحی Virtous در حال کار روی یک بازی Metal Gear Solid است که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و برخی منابع گفته بودند که حول محور Metal Gear Solid 3: Snake Eater خواهد بود.

کونامی قصد دارد تا قبل از انتشار پروژه‌ای بزرگ‌تر، ریمستر بازی‌های اصلی Metal Gear Solid را برای کنسول‌های مدرن نیز منتشر کند. علاوه بر این، شایعات بسیار زیادی درباره بازی‌های Silent Hill شنیده می‌شود که هم اکنون در بیش از یک استودیوی خارجی در حال توسعه است.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب