تولید فیلم Being Mortal به کارگردانی عزیز انصاری به دلیل شکایت از بیل مری متوقف شد50 دقیقه پيش

تولید فیلم Being Mortal به کارگردانی عزیز انصاری به دلیل شکایت از بیل مری متوقف شد

تولید فیلم Being Mortal به کارگردانی عزیز انصاری به دلیل شکایت از بیل مری متوقف شد
اخبار سینما
زهرا اکیما
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، فیلم «فانی بودن» (Being Mortal) ساخته «عزیز انصاری» تولید خود را به حالت تعلیق درآورده است. این به دلیل شکایتی بود که حین فیلمبرداری ثبت شد و زمانی مشخص شد که فیلمبرداری از روز دوشنبه به‌مدت سه روز متوقف شد.

در حالی که در آن زمان مشخص نبود این شکایت از چه کسی انجام شده است،اکنون این موضوع فاش شده است.طبق گزارش رسمی‌ای که ددلاین منتشر کرده، این شکایت علیه «بیل مری» بوده است.

هیچ جزئیاتی در مورد شدت شکایت وجود ندارد و سرچ لایت هنوز در مورد تحقیقات اظهار نظر نکرده است. همچنین هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا آنها «بیل مری» را در این پروژه نگه خواهند داشت یا نه نشده است. این موضوع «فانی بودن» را در موقعیت سختی قرار می‌دهد، زیرا این فیلم در اواخر ماه مارس تولید خود را آغاز کرد و گزارش شد که پروژه در نیمه راه فیلمبرداری خود قرار دارد. همچنین لازم به ذکر است که این اولین‌بار نیست که ما نام «مری» را در شکایتی مانند این می‌شنویم. این بازیگر پیش از این نیز در سر صحنه فیلم «فرشتگان چارلی» با یکی دیگر از بازیگران درگیر شده بود.

در کنار «بیل مری»، قرار بود «عزیز انصاری» و «ست روگن» نیز در این فیلم بازی کنند. «فانی بودن» قرار بود بازگشت انصاری به کانون توجهات پس از اتهامات تجاوز جنسی خودش در سال 2018 باشد. با این حال، ددلاین اطمینان می‌دهد که این شکایت شامل «انصاری» نمی‌شود.

باید دید کمپانی سرچ لایت چه تصمیمی برای آینده این پروژه در حال تعویق خواهد گرفت.


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

تولید قسمت سوم فیلم The Equalizer و بازگشت دنزل واشنگتن در سال 2023 تایید شد

انتشار اولین تصاویر از کریس همسورث در فیلم علیم-تخیلی Spiderhead

آلما هارل کارگردانی فیلم اقتباسی Mockingbird را برعهده گرفت

وین دیزل عنوان Fast & Furious 10 را همزمان با آغاز فیلمبرداری این پروژه فاش کرد

همکاری بن افلک و مت دیمون در فیلمی درباره کمپانی Nike

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب