دنباله بازی Tales from the Borderlands امسال عرضه میشوداستودیو گیرباکس طی رویداد PAX East دنباله بازی Tales from the Borderlands را معرفی کرده است.

کمپانی 2K Games و استودیو گیرباکس با انتشار تصویری ما را از ساخت دنباله Tales from the Borderlands مطلع کرده‌اند. داستان نسخه اول Tales from the Borderlands ناتمام باقی مانده بود ولی به نظر می‌رسد در این دنباله با ماجراجویی، داستان و شخصیت‌های جدیدی طرف باشیم. بدون شک این موضوع برای خیلی از طرفداران که منتظر ادامه داستان نسخه اول و شخصیت‌های قبلی بودند، ناامید کننده است.

دنباله Tales from the Borderlands قرار است در سال جاری به بازار عرضه شود. گیرباکس پلتفرم‌های هدف بازی را مشخص نکرده، با این وجود احتمال اینکه دنباله Tales from the Borderlands در انحصار کنسول خاصی قرار گیرد، بسیار کم است. رندی پیچفورد (Randy Pitchford) اعلام کرده است که در فصل تابستان اطلاعات بیشتری از بازی را با طرفداران در میان قرار خواهند داد.

Tales from the Borderlands یک عنوان اسپین‌آف از فرانچایز بوردرلندز بود که توسط استودیوی تل‌تیل و در سبک و سیاق بازی‌های دیگر آن‌ها ساخته شده بود. این بازی داستان یک کارمند هایپریون به نام ریس (که در Borderlands 3 هم حضور دارد) و یک کلاهبردار به نام فیونا را دنبال می‌کرد که به جستجوی یکی دیگر از والت‌های مشهور این سری می‌رفتند و در میان سفرشان با شخصیت‌های دیگری همچون بریک، موردکای، زیرو و آتنا ملاقات می‌کردند.

از این بازی عموما به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تل‌تیل و همچنین سری Borderlands یاد می‌شود. استودیو تل‌تیل بازی Tales from the Borderlands را در سال 2014 برای کنسول‌های نسل هفتم و هشتم به بازار عرضه کرد و سپس شاهد انتشار آن برای گوشی‌های هوشمند بودیم.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب