بهترین بازیها برای ساختن ویدیو در یوتیوببازی‌ها همواره یکی از پربازدید‌ترین بخش‌ها در پلتفرم سرگرمی یوتیوب بوده‌اند. از طریق این پلتفرم، افراد زیادی توانستند تا جایگاه محکمی را در حوزه محتواسازی پیدا کنند و در دنیا تبدیل به افرادی مشهور شوند. در حال حاضر در این پلتفرم هر محتوایی، مخاطب خاص خودش را دارد. در زمینه ویدیوهای بازی نیز به خاطر تنوع بالای بازی‌ها، هر عنوانی نیز مخاطبان منحصر به فرد خود را دارد.

این روزها افراد زیادی وارد عرصه ساخت ویدیو در پلتفرم یوتیوب می‌شوند و تحقق رویاهای خودشان را در این پلتفرم می‌بینند اما در ابتدای راه، باید از مسیر دشواری عبور کنند. در این مقاله قصد داریم تا پرمخاطب‌ترین بازی‌های پلتفرم یوتیوب را معرفی کنیم و علل محبوبیت‌های آن‌ها را نیز بررسی کنیم. با همراه باشید.

Minecraft

یکی از اولین بازی‌هایی که توانست مخاطبان زیادی را در یوتیوب جذب کند، عنوان Minecraft بود. بسیاری از یوتیوبرهای معروف مثل PewDiePie و Ninja نیز در ابتدا محتواهایی با این بازی ساختند و این مسئله تاثیر زیادی در محبوبیت این افراد داشت. طبق آمار و ارقام نیز در حال حاضر ماینکرفت، بیشترین درخواست جستجو را در یوتیوب داشته است.

ویدیوهای ساخته شده در رابطه با این بازی نیز در یوتیوب نزدیک به یک تریلیون بازدید داشته و بدون شک یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها میان جامعه یوتیوب است. ساختار عنوان ماینکرفت به گونه‌ای است که افراد می‌توانند محتواهای آموزشی بسیاری بسازند. این بازی نسخه‌های مختلفی با نام‌های بدراک و جاوا دارد و هر کدام از این نسخه‌ها می‌تواند مخاطبان خاص خودشان را داشته باشد.

بدون شک اگر علاقه به بازی ماینکرفت داشته باشید، می‌توانید ویدیوهای سرگرم‌کننده و آموزشی بسیاری از این بازی تولید کنید. به واسطه بازدید بالای این محتوا در یوتیوب، این بازی شروع مناسبی برای کانال یوتیوب نوپا خواهد بود.

Fortnite

محبوبیت بازی فورتنایت میان جامعه بازیکنان غیرقابل انکار است. این بازی چه در توییچ و چه در یوتیوب، جزو پرمخاطب‌ترین بازی‌ها است. این بازی فقط در طول پنج سال توانست میلیون‌ها بازدید در یوتیوب داشته باشد. محتواسازهایی مثل Ninja و Myth جزو مشهورترین یوتیوبرها هستند و محتوای اصلی آن‌ها نیز عنوان فورتنایت بوده است.

فراگیری بازی فورتنایت میان گیمرها انکارناپذیر بوده و بسیاری از بازیکنان ساعت‌ها در حال تجربه این بازی هستند. اگر از بازیکنان بازی فورتنایت هستید، بدون تردید می‌توانید از این بازی محتواهای زیادی را تولید کنید و در یوتیوب به اشتراک بگذارید.

GTA V

دیگر نیازی نیست که توضیحی راجع به محبوبیت عنوان GTA بدهیم. همه می‌دانیم که سری GTA یکی از محبوب‌ترین عنوان‌ها میان گیمرها است و به واسطه این محبوبیت، منطقی است که در یوتیوب نیز مخاطبان زیادی داشته باشد. ویدیوهای GTA در یوتیوب بازدیدهای میلیاردی داشته است.

البته که ساختن محتوا از بخش آنلاین بازی، کاری خلاقانه و جذاب خواهد بود و مخاطبان بیشتری مجذوب این محتوا خواهند شد. از آنجا که بخش آنلاین بازی، المان‌های نقش آفرینی دارد، محتواسازها می‌توانند یک داستان منحصر به فرد را در بخش آنلاین تعریف کنند و با دوستانشان کارهای خلاقانه و سرگرم‌کننده‌ای را انجام دهند. به طور کلی عنوان GTA رمز و رازهای زیادی دارد و اکتشاف آن‌ها نیز می‌تواند محتوای سرگرم‌کننده‌ای باشد. به طور کلی، محبوبیت عنوان GTA می‌تواند مخاطبان زیادی را در ابتدای راه جلب کند.

Free Fire

بخش زیادی از محتواسازهای تازه کار در یوتیوب کار خودشان را فقط با یک گوشی شروع می‌کنند و در ادامه دستگاه‌های موردنظر خودشان را خریداری می‌کنند. عنوان Garena Free Fire در سال 2019 بیشترین دانلود را در میان بازی‌های موبایل داشت. این بازی در سبک بتل رویال است. این بازی به طور مستقیم به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بازیکنان، گیم‌پلی خودشان را استریم یا به اشتراک بگذارند. نکته‌ای که برای افراد تازه‌کار جذاب خواهد بود.

البته بخش زیادی از ویدیوهای بازی Garena Free Fire در یوتیوب، مربوط به بخش هک کردن است. ویدیوهایی که نکات و ترفندهایی را در مورد باز کردن قفل رویدادها، دریافت آیتم‌های کمیاب و بهبود گیم‌پلی با استفاده از گلیچ‌ها را مطرح می‌کنند و می‌توانند روند بازی بازیکنان را به کلی تغییر دهد.

Roblox

عنوان Roblox نیز به مانند ماینکرفت، مخاطبان خاص و زیادی دارد و قطعا محل مناسبی برای تولید محتوا خواهد بود.

روبلاکس یک پلتفرم بازی است که در آن بازیکنان می‌توانند بازی‌های خودشان را طراحی کنند و با دیگر افراد حاضر در این بازی، به اشتراک بگذارند. ساختار متفاوت بازی روبلاکس می‌تواند سوژه‌های جذابی را برای ویدیوهای یوتیوب تولید کند. محتواهای آموزشی و نشان دادن توانایی افراد از نکاتی است که این بازی را برای جامعه مخاطبان یوتیوب جذاب می‌کند.

بسیاری از یوتیوبرها، بازی‌های موجود در این پلتفرم را تجربه و آن‌ها را بررسی می‌کنند. برخی هم خودشان شروع به ساخت یک بازی می‌کنند و این محتوا برای استریم‌های لایو بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. بسیاری اعتقاد دارند که بازی روبلاکس، برای هر فردی یک تجربه خاص است و به همین خاطر ویدیوهای یوتیوب این عنوان، محتواهای متفاوت و منحصر به فردی خواهد بود و این مسئله برای شروع کار در یوتیوب، مناسب خواهد بود.

PUBG Mobile

عنوان PUBG Mobile هم عنوانی دیگر است که برای موبایل گیمرها، پتانسیل‌های زیادی برای تولید محتوا دارد. البته که نسخه‌ای از این بازی برای کنسول‌ها و پی‌سی وجود دارد اما به دلیل فراگیری تلفن‌های همراه هوشمند، نسخه موبایل، مخاطبان بیشتری خواهد داشت. اگر مهارت‌های زیادی در بازی‌های بتل رویال داشته باشید، می‌توانید مخاطبان زیادی را در یوتیوب جذب کنید و توانایی‌های خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

League of Legends

عنوان League of Legends این روزها به شدت محبوب شده است و به نوعی از رقیب خود یعنی Dota گوی سبقت را ربوده است. بخشی از این محبوبیت بدون شک مربوط به اقتباسی سریالی از این بازی به نام Arcane است که سال گذشته، افراد زیادی را مجذوب دنیای League of Legends کرد.

این بازی در حال حاضر میلیون‌ها بازیکن فعال دارد و بخش بزرگی از بازیکنان، به تازگی شروع به تجربه این عنوان کردند. اگر از بازیکنان قدیمی این بازی باشید، می‌توانید محتواهای آموزشی و سرگرم‌کننده بسیاری را از دل این بازی استخراج کنید. از طرفی رویدادهای روزانه که به طور تقریبی سه ساعت به طول می‌انجامد، می‌تواند برای رویدادهای لایو، شروع مناسبی باشد.

PUBG

البته که اشاره کردیم که نسخه پی‌سی و کنسول‌های PUBG به اندازه نسخه موبایل فراگیر و محبوب نیست اما باز هم مخاطبان خاص خودش را دارد. معمولا مخاطبان استریم این بازی بیشتر از ویدیوها است و تجربه این بازی به صورت لایو، مخاطبان بیشتری دارد. البته که در حال حاضر، تعداد مخاطبان پابجی به نسبت دیگر بتل رویال‌ها کمتر شده است اما با رویدادهایی که برای این بازی اتفاق می‌افتد ناگهان تعداد بازدیدها افزایش پیدا می‌کند.

Clash of Clans

بازی Clash of Clans نیز در جامعه بازیکنان ایرانی مخاطبان زیادی دارد. محتواهای آموزشی و مطرح کردن برخی ترفندها می‌تواند مخاطبان زیادی را جذب کند و بازدید ویدیوها را افزایش دهد. از طرفی گاهی اوقات بازی‌های کلش آف کلنز فضایی هیجان‌انگیز را ایجاد می‌کنند و به اشتراک گذاشتن آن‌ها می‌تواند مخاطبان زیادی را جذب کند.

Call of Duty Warzone

بازی رایگان بتل رویال کال آو دیوتی، در طول سه سال گذشته توانست جمعیت وسیعی از بازیکنان را جذب کند. ایونت‌های مختلف بازی در طول ماه‌های اخیر می‌تواند فضای کافی برای جذب مخاطب را آغاز کند. از طرفی جامعه بازیکنان وارزون مشتاق تماشای گیم‌پلی بازیکنان حرفه‌ای هستند و توانایی بالای بازیکنان در این بازی تاثیر زیادی در جذب مخاطب خواهد شد. نام کال آو دیوتی نیز به تنهایی تاثیر زیادی در بازدید بالای ویدیوها خواهد داشت و گاهی اوقات همکاری‌های تیمی و ایجاد کردن لحظات فان و سرگرم‌کننده نیز می‌تواند یک محتوای متفاوت و جذاب دیگر برای عنوان وارزون باشد.

البته که بازی‌های دیگری هم وجود دارد که مخاطبان زیادی در یوتیوب دارد. به طور مثال در سال گذشته، عنوان Among Us در مقطعی توانست مخاطبان زیادی را جذب کند و بسیاری از محتواسازهای معروف یوتیوب در این بازی با یکدیگر همکاری کردند و اکثرا هم ویدیوهای جذابی از کار درآمده بود. عنوان فال گایز هم در مقطعی محتواهای زیادی در یوتیوب داشت. اما دو بازی ذکر شده فقط در مقطعی در اوج بودن و پس از مدتی از مرکز توجه خارج شدند.

بازی‌ Dota یا عناوین سولزلایک نیز در یوتیوب بازدید بالایی دارند و طرفداران این عناوین به خوبی از محتواسازهای این بازی‌ها حمایت می‌کنند. لتس پلی‌های بازی‌های ترسناک نیز به واسطه ری‌اکشن محتواسازها، بازدید بسیار خوبی دارند. بازی‌هایی که در لیست مطرح شد در یوتیوب جزو پربازدیدترین بازی‌ها قرار دارند و برای کسانی که قصد دارند تا به عرصه محتواسازی در یوتیوب وارد شوند، بازی‌های خوبی خواهد بود.

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F275172%2522%257D";

(1) نرم افزار های ویرایش فیلم یوتیوب در
نرم افزار های ویرایش فیلم یوتیوب در اندروید - لرن پارسی


(2) دانلود 12 تا از بهترین برنامه های ساخت
دانلود 12 تا از بهترین برنامه های ساخت و ادیت ویدیو یوتیوب اندروید - انزل وب


(3) 20 بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو برای
20 بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو برای YouTube - لرن پارسی


(4) بهترین بازی برای افرادی که به یوتیوب
بهترین بازی برای افرادی که به یوتیوب علاقه دارند


(5) ساخت ویدیو برای یوتیوب و 5 نکته برای
ساخت ویدیو برای یوتیوب و 5 نکته برای مبتدیان - لرن پارسی


(6) کانال یوتیوب
10 ایده و موضوع پرطرفدار برای راه اندازی یک کانال یوتیوب - تیک زوم


(7) ایده های ویدئویی یوتیوب محبوب ترین
ایده های ویدئویی یوتیوب محبوب ترین موضوعات ویدیو در YouTube - لرن پارسی


(8) انواع ویدئو گیم یوتیوب و ایده برای
انواع ویدئو گیم یوتیوب و ایده برای تولید محتوا - ایرانیکارت


(9) ساخت ویدیو یوتیوب
6 تا از بهترین برنامه ها برای ساخت ویدیو یوتیوب و یوتیوبر ها - انزل وب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب