از عنوان و لوگوی فیلم Dungeons Dragons رونمایی شدفیلم مورد انتظار Dungeons & Dragons برای اکران در سال 2023 آماده می‌شود و اکنون از عنوان و لوگوی جدید آن رونمایی شده است. این فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves نامیده شده که کریس پاین، هیو گرانت، سوفیا لیلیس، میشل رودریگز، جاستیس اسمیت و رگی ژان پیج در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

مطلب پیشنهادی:35 فیلم معمایی که شم کارآگاهیتان را فعال می‌کنندبهترین اسرار قتل در تمام دوران

جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم Dungeons & Dragons با یکدیگر همکاری می‌کنند که قبلا نیز عنوان Game Night را با یکدیگر ساخته بودند. این دو طی رویداد Wizards of the Coast کمی درباره اینکه داستان فیلم از کدام بخش بازی شروع می‌شود، توضیح دادند. گلدشتاین در این باره گفت: «زنده کردن قلمروهای فراموش‌شده رویایی‌ است که به حقیقت پیوسته.» دالی هم فاش کرد که مراحل فیلمبرداری به پایان رسیده و توضیح داد: «ما فیلمبرداری را در برخی از باورنکردنی‌ترین مکان‌های جهان به پایان رساندیم.»

این اقتباس از بازی نقش‌‌آفرینی همان سیاه‌چاله‌ها و اژدهایان بدون شک مسیری دشواری را برای تبدیل شدن به یک اثر سینمایی راضی‌کننده برای طرفداران خواهد داشت. پس از سال‌ها رقابت قانونی و بحث‌های حقوقی که در سال 2013 شروع شد، اولین پیشرفت واقعی در مسیر ساخت فیلم سال 2017 آغاز شد، زمانی که شرکت هسبرو اعلام کرد در حال ساخت فیلم Dungeons & Dragons با همکاری پارامونت پیکچرز است.

این فیلم در ابتدا برای اکران در سال 2021 برنامه ریزی شده بود، اما همه‌گیری ویروس کووید 19 پروسه تولید را به تاخیر انداخت و در نهایت به تاریخ اکران فعلی آن در سال 2023 منجر شد. لازم به ذکر است که در کنار این فیلم، یک اسپین آف سریالی لایو اکشن نیز در دست ساخت است و در واقع قرار است بخشی از همان جهان داستانی فیلم باشد.

فیلم سینمایی Dungeons & Dragons قرار است در تاریخ 3 مارس 2023 (12 اسفند 1401) در سینماها اکران شود.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم برتر سال 2021 از نگاه مجله معتبر کایه دو سینمااز وس اندرسن تا پل ورهوفن، آثاری خارج از سینمای جریان اصلی

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب