“فریبرز عرب نیا” داستان زندگی پر فراز و نشیبش را می نویسد!فریبرز عرب نیافریبرز عرب نیا

علت مهاجرت فریبرز عرب نیا از ایران و فعالیت هنری

فریبرز عرب نیا را اغلب مخاطبان دنیای هنر با نقش محوری و درخشانش در سریال مختارنامه می شناسند. این بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون کشورمان چند سالی است که در ایران زندگی نمیکند.

فریبرز عرب نیا بعد از درگذشت همسر سابق و مادر پسرش زنده یاد عسل بدیعی به همراه پسرش از ایران رفت و در کنار پسرش تا اتمام تحصیل آنجا می ماند.

صحبت های فریبرز عرب نیا درباره ماجراهای زندگی اش

فریبرز عرب نیا با انتشار پست و ویدئویی در اینستاگرام درباره علت دوری از ایران و فراز و نشیب های زندگی اش صحبت کرد.

فریبرز عرب نیا فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر سینما و تلویزیون

فریبرز عرب نیا ویدئویی در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت :شاید روزی داستان آن چه را که بر من گذشت برای همگان بنویسم، آن چه که در سرزمین مادری ام و در سال هایی که کار فرهنگی کردم، آن چه که درسال های پیش از مهاجرت بر من و خانواده ام گذشت، و آن چه که در سال های دوری از میهن؛ شاید….

فریبرز عرب نیا در ویدئوهای منتشر شده گفت : چند وقتیه که خیلی کم فرصت میکنم یادداشتی بذارم یا حتی به صفحه ام سری بزنم و همین باعث شده تا شماری از دوستان گله مند باشند. براتون خواهم گفت که چرا نه تنها نمیتونم به صفحه سر بزنم بلکه به کارهایی که خیلی خیلی دوست دارم مثل کتابخوانی ، ورزش و رفتن به طبیعت هم نمیتونم بپردازم ، حتی به آرایشگاه هم نمیتونم برم و این از ظاهرم معلومه.

ااما پیش از اینکه دلیلش رو بگم باید بگم جای تک تک شماها توی قلب منه ، دلیل ایکنه فرصتم کمتر شده اینه که من به عنوان تک والد ،سرپرستی پسر نوجوانم رو برعهده دارم و رسیدگی به مسائل پیچیده سن خاص و تحصیلش وقت زیادی از من میگیره و به جز اون من نیمی از ساعات روز سرکار هستم و بخش زیادی از اوقات را به درس می پردازم و در دانشگاه مشغول تحصیل در رشته گرافیک در مقطع فوق لیسانس شدم.

حقیقت این است که شک داشتم که آیا اساسا این نکته را عنوان کنم، ولی بعد به این نتیجه رسیدم که عنوان کردنش، کار خوبی است تا لااقل آنهایی که من و سرنوشتم برایشان مهم است، بدانند که یک انسان ممکن است در طول زندگی، بارها از صفر شروع کند. از صفر شروع کردن هدف بسیار والایی می خواهد، می تواند برگشت به کشور و استفاده از تحصیلات باشد، یا می توان در هر جای دنیا قدمی کوچک برای بهتر شدن این دنیا و مردمش برداشت.

فریبرز عرب نیا و پسرشفریبرز عرب نیا و پسرش

فریبرز عرب نیا و پسرش جانیار

زنده یاد عسل بدیعی همسر سابق فریبرز عرب نیا بود که فروردین ماه سال ۹۲ از دنیا رفت و جانیار تنها فرزند فریبرز عرب نیا و عسل بدیعی در کنار پدرش زندگی میکند.
 
فریبرز عرب نیا فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون

آقای بازیگر حدود چهار سالی است که به همراه پسرش به آمریکا مهاجرت کرده و در کنار پسرش حضور دارد و قصد دارد تا پایان مراحل تحصیلی پسرش دوری از وطن را تحمل کند.
 
فریبرز عرب نیا فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر نقش مختار در مختارنامه

بازی در نقش مختار در سریال تاریخی مختارنامه یکی از درخشان ترین نقش های فریبرز عرب نیا در کارنامه هنری او است که پخش آن سال ۸۹ آغاز شد و بارها و بارها به تکرار مجدد رسید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب