ضبط موشن کپچر بازی Marvels Wolverine بهزودی آغاز میشودسال پیش شاهد معرفی غافلگیرکننده بازی ولورین (Marvel’s Wolverine) از سوی سونی و اینسامنیاک گیمز بودیم که به نظر می‌رسد ساخت آن به خوبی پیش می‌رود.

استودیو از همان ابتدا اعلام کرد که با عرضه Marvel’s Wolverine چند سال فاصله داریم و این بازی هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. به نظر می‌رسد که کار ضبط موشن کپچر بازی به‌زودی توسط اینسامنیاک گیمز آغاز می‌شود. مایک یوش (Mike Yosh)، انیماتور ارشد این پروژه، عکسی در توییتر منتشر کرده که یک استودیو خالیِ ضبط موشن کپچر را نشان می‌داد.

مطلب پیشنهادی:هر آنچه باید درباره سرویس PlayStation Now بدانیدبا سرویس کلاد گیمینگ سونی بیشتر آشنا شوید

از آنجایی که این بازی هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد، اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است. البته این را می‌دانیم که والت دی. ویلیامز، طراح روایی بازی شوتر نظامی Spec Ops: The Line، به عنوان نویسنده ارشد در اینسامنیک مشغول کار روی Marvel’s Wolverine است. برایان هورتون (Brian Horton)، کارگردان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، نیز اعلام کرده بود که باید انتظار خشونت بالا و درجه سنی بزرگسال را داشته باشیم.

استودیو اینسامنیاک گیمز روی چند پروژه کار می‌کند ولی در حال حاضر بیشتر تمرکز آن‌ها روی Marvel’s Spider-Man 2 قرار دارد. دنباله بازی مرد عنکبوتی قرار است در سال 2023 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 به بازار عرضه شود. این استودیو یک بازی معرفی نشده دیگر نیز در دست ساخت دارد که تاکنون اطلاعاتی از آن به بیرون درز نکرده است.

اگر شما هم برای بازی ولورین هیجان زده هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقاله «5 انتظاری که از Marvel’s Wolverine اینسامنیاک گیمز داریم» را مطالعه کنید.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Deathloop – نامزد اصلی بهترین بازی سالدستپخت جدید استودیو Arkane

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب