با جایگزین موبایلی بازی Euro Truck Simulator 2 آشنا شویداگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های شبیه‌ساز موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Truck Simulator: Ultimate همراه باشید.

راستش را بخواهید، بازی‌های شبیه‌ساز هرگز آن‌طوری که باید دیده نشدند. وقتی صحبت از بازی‌های ویدیویی می‌شود، عناوین شبیه‌ساز معمولا آن‌چیزی نیستند که اول از همه به آن فکر می‌کنید. منتهی با این‌حال، این بازی‌ها طرفداران خاص خودشان را دارند و از دل بازی‌های شبیه‌ساز؛ عناوینی را می‌توان پیدا کرد که پتانسیل‌های بالایی دارند. از طرفی خلاقیت بازی‌سازها نیز دلیلی عالی برای تجربه این بازی‌ها شده و خوشبختانه امروزه می‌توان از عناوین شبیه‌ساز؛ علی‌رغم ناشناخته بودنشان؛ انتظارات بالایی داشت. بنابراین شاید بد نباشد که برای یک‌بار هم که شده، فرصتی دوباره به این سبک از بازی‌های فراموش‌شده دهیم.

به شخصه این بازی‌ها را از جایی دوست دارم که به مخاطب اجازه تبدیل شدن به هرکسی را می‌دهند. بسیاری از ما رویاها و انتظاراتی داریم که ممکن است برخی از آن‌ها هرگز رنگ واقعیت را نبینند؛ در این حین، این بازی‌های شبیه‌ساز هستند که درست مانند یک ناجی دوست داشتنی؛ به رویاهایمان رنگ واقعیت می‌دهند و این امکان را فراهم می‌کنند که بی‌پروا قدم در راه آرزوهایمان بگذاریم. امروزه بازی‌های شبیه‌ساز، دیگر تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از دنیای بازی‌های ویدیویی شده‌اند و اگر دلتان برای تجربه سبکی متفاوت تنگ شده باشد، این بازی‌ها گزینه‌ای فوق‌العاده‌اند.

مطلب پیشنهادی:سفری به دل Assassin’s Creed Identity؛ شاهکاری موبایلی از یوبیسافتروزی روزگاری، بازگشت فرنچایزی شاهکار

همانطور که احتمالا حدس زده‌اید، پای این عناوین به دنیای پلتفرم موبایل نیز باز شده و دیگر برای تجربه بازی‌های شبیه‌ساز نیازی به کنسول و یا کامپیوترهای شخصی‌ نیست. جادوی پلتفرم موبایل در جایی معنا پیدا می‌کند که می‌توانید در راه مدرسه و یا محل کارتان، از دنیای کسل‌کننده اطرافتان خارج شوید و دنیایی مملو از درختان سرسبز را تصور کنید. کسی چه می‌داند؟ شاید بازی‌های شبیه‌ساز موبایلی شما را تبدیل به راننده‌ای کار کشته در دل بیابان‌های سوزناک کنند. هرچه که باشد، شبیه‌سازهای موبایلی دوست داشتنی‌اند و باید برای یک‌بار هم که شده تجربه‌شان کرد.


خرید دسته بازی آی پگا مخصوص موبایل

گرافیک بازی موبایلی Truck Simulator: Ultimate ابدا بد نیست. تنظیمات گرافیکی بازی، این اجازه را به شما می‌دهند که گرافیک بازی را آنطوری که دوست دارید، تنظیم کنید. Truck Simulator: Ultimate در در پایین‌ترین سطح گرافیکی نیز عملکرد مناسبی دارد و به لطف طراحی محیط و مدل‌سازی خوب کامیون‌های لایسنس شده؛ شما می‌توانید تجربه‌ای جذاب از رانندگی داشته باشید. موضوع دیگر صداگذاری و موسیقی‌متن Truck Simulator: Ultimate است که در نتیجه آن باید به استودیوی سازنده این بازی تبریک بزرگی گفت. زیرا موسیقی‌متن و صداگذاری بازی نیز کاملا راضی‌کننده هستند.

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی Truck Simulator: Ultimate یکی از دوست داشتنی‌ترین بازی‌های شبیه‌ساز موبایلی است که توسط استودیوی کمترشناخته‌شده Zuuks Games ساخته شده و خیلی زود به عنوان کلونی برای بازی Euro Truck Simulator 2 نیز شناخته شد. اگر از تجربه یک بازی شبیه‌ساز، گیم‌پلی و گرافیک مهم است، Truck Simulator: Ultimate گزینه‌ای عالی برای شماست. منتهی اگر به دنبال بخش داستانی هستید، باید بیخیال این بازی شوید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب