کراساوور فورتنایت و گروه موسیقی وو تنگ کلن تایید شدکراس‌اوور فورتنایت و وو تنگ کلن (Wu Tang Clan) به صورت رسمی از سوی اپیک گیمز تایید شده است و بازیکنان می‌توانند به اسکین‌های این گروه افسانه‌ای دسترسی داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!اپل در برابر اپیک گیمز… فایت

بازیکنان از فردا می‌توانند آیتم‌ها و اسکین‌های گروه وو تنگ کلن را در فروشگاه بازی پیدا کنند. شما می‌توانید انتظار لباس‌ها، کوله پشتی، کلنگ و آیتم‌های بسیار خاصی را داشته باشید. از طرف دیگر این گروه قصد دارد ورژن واقعی اسکین‌های داخل بازی را نیز در فروشگاه خود برای خرید در دسترس طرفداران قرار دهد.

این کراس‌اوور شامل دو لباس به نام‌های Throwback BG و B.R.I.T.E. می‌شود که به ترتیب با کوله پشتی‌های Wu Wear Worldwide و Wi-Tang Represent همراه خواهند بود. هر دو کوله پشتی در بازی می‌توانند موسیقی پخش کنند. کلنگ Neck Protector دیگر آیتم مربوط به این کراس‌اوور است که هر ضربه آن تاثیر خاصی دارد. با استفاده از کلنگ Triumphant Tagger نیز می‌توانید ردی از رنگ به جا بگذارید.


بازیکنان همچنین می‌توانند به گلایدر Shimmy Surfer، ایموت Wu-Tang is Forever و Wu Wrap دسترسی داشته باشند. امکان خرید این آیتم‌ها به صورت جداگانه یا به شکل دو باندل وجود دارد. یک باندل‌ها شامل دو کوله پشتی و صفحه لودینگ خاص و دیگری شامل دو کلنگ و بنری مربوط به این گروه می‌شود. همچنین باید اشاره کنیم که روز گذشته کراس‌اوور فروتنایت با سریال مون نایت نیز در دسترس قرار گرفت.

کراس‌اوور و اسکین‌های جدید فورتنایت هیچگاه تمامی ندارند و از همین حالا شایعات به یک سری همکاری جذاب دیگر اشاره دارند. بنابر اطلاعات منتشر شده بازیکنان می‌توانند انتظار اسکین دارث ویدر، مایلز مورالز و محتوای بیشتری از مارول را داشته باشند. شوالیه ماه با بازی اسکار آیزاک شخصیتی تاریک‌تر در کمیک‌های مارول است که برای خیلی‌ها حکم بتمنِ مارول را دارد.

فورتنایت هم‌اکنون روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پی‌سی و گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Fortnite – معرفی انواع سلاح‌هاپنج یار قسم خورده من!

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب