فیلم The Batman آمار تماشای فوقالعادهای در HBO Max داردفیلم بتمن (The Batman) روزهای بسیار خوبی را در سرویس HBO Max می‌گذراند و آمارها نشان می‌دهد فیلم جدید این ابرقهرمان محبوب دی‌سی به کارگردانی مت ریوز و نقش‌آفرینی رابرت پتنیسون در نخستین روز پخش از سرویس Warner Bros. Discovery شروع بسیار قدرتمندی داشته است.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم برتر ابرقهرمانی مخصوص بزرگسالاناز The Suicide Squad تا ددپول

طبق گزارش شرکت Samba، حدود 720 هزار مشترک آمریکایی فیلم بتمن را در روز اول پخش آن در HBO Max تماشا کرده‌اند. این فیلم پس از مدت‌ها انتظار سرانجام در تاریخ 4 مارس با پخش انحصاری 45 روزه در سینماها اکران شد و 752 میلیون دلار در سطح جهانی فروخت تا به پرفروش‌ترین فیلم سال 2022 تبدیل شود. این اولین فیلم دی‌سی پس از Harley Quinn: Birds of Prey در سال 2020 است که پخش اختصاصی در سینماها دارد. جیسون کیلار، مدیرعامل سابق وارنر مدیا در همین باره گفت:

با علم به این موضوع که فیلم‌های مانند بتمن، بلک آدم، فلش، الویس و بسیاری عناوین دیگر اکران اختصاصی دارند و 46 روز بعد از اکران در سینما از HBO Max در مناطق مختلف جهان نمایش داده می‌شوند، واقعا احساس خوبی دارم. این یک تغییر بسیار بزرگ است که فکر می‌کنم مردم به اندازه کافی از آن استقبال و قدردانی نمی‌کنند.

در اخبار مرتبط خواندیم که سکانس حذف شده فیلم بتمن جوکر را نشان می‌دهد و فروش The Batman از مرز 750 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی عبور کرد.

مطلب پیشنهادی:5 هیولا که باید در سریال جدید گودزیلا حضور داشته باشندتقابل دوباره گودزیلا با دشمنان دیرینه‌اش

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب ویجیات

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب