با مواد طبیعی قهوه لاغری درست کنید + آموزشقهوه لاغریقهوه لاغری

با قهوه لاغری راحت تر می شود

حتما شمایی که در جستجوی راهی برای کاهش وزن و تناسب اندام هستید نام قهوه لاغری را شنیده اید. شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که نسبت به اضافه کردن چربی یا روغن به فنجان قهوه تان فورا موضع می گیرند. همان هایی که تصمیم می گیرند مکمل قهوه (کافی میت) بدون چربی مانند “فرنچ وانیلا” مصرف کنند صرفنظر از اینکه یکی از مواد تشکیل دهنده اش “روغن پالم” است! به همین خاطر قصد داریم تا نگاهتان را به این موضوع عوض کنیم!

لاغری با قهوه و روغن نارگیل

اگر روغن نارگیل را به قهوه تان اضافه کنید، نه تنها به اضافه وزنتان کمک نکرده اید بلکه با افزایش متابولیسم به سوزاندن کالری های بیشتر کمک خواهید کرد. این روغن سرشار از اسیدهای چرب با زنجیره متوسط است که با اسیدهای چرب با زنجیره بالا که در روغن های دیگر یافت می شود، متفاوت است. دانشمندان دریافته اند که مصرف روزانه یک قاشق چایخوری از اسیدهای چرب با زنجیره متوسط می تواند به سوزانده شدن ۱۲۰ کالری بیشتر کمک کند.

نکته دیگر این است که این ترکیب قهوه شما را چرب و سرد نخواهد کرد. در عوض طعم آن را نیز به شکل خاصی بهتر می کند. در این ترکیب می توانید از عسل، وانیل و دارچین نیز استفاده کنید. اگر می توانید این قهوه را هر روز صبح همراه با یک صبحانه خوشمزه میل کنید تا از انرژی کافی در طول روز برخوردار شوید. علاوه بر موارد فوق، ترکیب زیر حاوی مقادیر فراوان ویتامین K2 می باشد که برای جلوگیری از پوکی استخوان ضروری است. مواد موجود در این ترکیب به طور کل به تقویت قوای ذهنی و جسمی شما کمک خواهد کرد.

قهوه لاغریقهوه لاغری

ترکیب روغن نارگیل با قهوه برای لاغری و کاهش وزن

مواد مورد نیاز برای تهیه قهوه لاغری

سه چهارم فنجان روغن نارگیل، ارگانیک
یک قاشق چایخوری عصاره خالص وانیل
یک قاشق چایخوری پودر دارچین، ارگانیک
یک قاشق غذاخوری پودر کاکائو، ارگانیک (سلیقه ای)
نصف فنجان عسل خالص (اگر نمی خواهید قهوه تان شیرین باشد، می توانید از عسل استفاده نکنید)

طرز تهیه قهوه لاغری

تمام مواد فوق را داخل ظرفی ریخته و به خوبی هم بزنید تا ترکیبی یکنواخت به دست بیاید.
سپس آن را داخل یک پارچ شیشه ای در دار بریزید.
ابتدا دو فنجان از قهوه مورد علاقه تان را درست کنید.
البته حواستان باشد که قهوه ارگانیک تهیه کنید.
سپس یک تا دو قاشق غذاخوری از ترکیب روغن نارگیل را همان اول به قهوه اضافه کنید. سپس آن را خوب هم بزنید تا یکنواخت شود و سپس نوش جان کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب