دکتر دره ابتدا دوست نداشت در GTA 5 حضور داشته باشد«دکتر دره» رپر معروف آمریکایی در به‌روزرسانی The Contract بازی GTA Online حضور داشت، اما ظاهرا این ستاره هیپ هاپ ابتدا هیچ علاقه‌ای به حضور در آن نداشته است.

دی‌جی پو (DJ Pooh) رپر، تهیه‌کننده و یکی از نویسندگان GTA Online در گفتگو خود با BET Music توضیح می‌دهد که دکتر دره در کاملی از GTA نداشت و نمی‌خواست برای آن موسیقی بسازد یا در پروژه‌ای حضور داشته باشد که برای بچه‌ها در نظر گرفته شده است.

او در این مصاحبه گفت:

«در ابتدا پاسخ او فقط «نه» بود، اما این پاسخ عادی است که معمولا از دره می‌شنوید. دره گیمر نیست. او تا به حال تجربه بازی‌های ویدیویی را نداشته. نمی‌توان گفت که از آن‌ها خوشش نمی‌آید بلکه فقط تابحال بازی نکرده است. او می‌گفت: برای بچه‌ها چیزی درست نمی‌کنم.»

مطلب پیشنهادی:بازگشت دوباره تامی به دنیای GTA Vice City روی موبایلتجربه‌ای عالی از اتمسفر دهه 80 میلادی

پو یکی از طرفداران بزرگ بازی‌های ویدیویی است، ادعا می‌کند پلی استیشن خود را به عمارت Dr. Dre برده و بازی واقعی را به او نشان داده است. او توضیح می‌دهد:

«کاملا غافلگیر شده بود. انتظار داشت که بازیکنان بتوانند تمام این کارها را در بازی انجام دهند.


مطلب پیشنهادی:10 ماشین نایاب در GTA San Andreas و مکان دقیق آن‌ها روی نقشه

دره با درک این موضوع که بازی‌های ویدیویی مانند اسباب بازی فقط برای کودکان نیست و زمانی که در مورد تاریخچه GTA با موسیقی و آمار باورنکردنی فروش آن اطلاعات کسب کرد، برای حضور در آن متقاعد شد.

به‌روزرسانی The Contract در ماه دسامبر منتشر شده بود و در آن بازیکنان با حضور در نقش «فرانکلین» به خواننده رپ کمک می‌کنید تا تلفن گمشده‌اش را پیدا کرده و گستره وسیعی از موسیقی منتشر نشده موجود در دستگاه را بازیابی کنید.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب