HBO برای هر قسمت House of the Dragon چقدر هزینه کرده استبه گزارش ورایتی، HBO برای هر قسمت از اولین فصل سریال House of the Dragon اسپین آف بازی تاج و تخت «زیر 20 میلیون دلار» هزینه می‌کند.

در ادامه این گزارش توضیح داده شده که بودجه این سریال برای هر قسمت خود‌، فاصله چندان زیادی با بودجه فصل هشتم سریال Game of Thrones ندارد که با این وجود باید بین 15 تا 20 میلیون دلار باشد. بر اساس این گزارش، شبکه HBO با توجه به آموخته‌هایش از ساخت Game of Thrones و همچنین Westworld و His Dark Materials توانست هزینه‌هایش را پایین نگه دارد.

در گزارش مرتبط دیگری، وال استریت ژورنال اخیرا اعلام کرده بود شبکه نتفلیکس که روزهای خوبی را سپری نمی‌کند، برای هر قسمت از فصل چهارم Stranger Things حدود 30 میلیون دلار هزینه کرده است. بنابراین می‌توان این سریال را در بین پرهزینه‌ترین‌ها قرار دهیم.

همانطور که از نام House of the Dragon مشخص است، داستان سریال روی خانواده تارگرین‌ها تمرکز دارد و شاهد نسل دنریس تارگرین خواهیم بود. از جمله بازیگران سریال می‌توان به پدی کانسیداین، اِما دآرسی، مت اسمیت و اولیویا کوک اشاره کرد.

این سریال توسط «جرج آر. آر. مارتین» و «رایان کندال» ساخته شده و نام «میگل سپاچنیک» به عنوان یکی از شورانرهای سریال دیده می‌شود. سپاچنیک به دلیل کارگردان برخی از قسمت‌های معروف بازی تاج و تخت مانند Battle of the Bastards شناخته می‌شود.

پخش سریال از تاریخ 30 مرداد آغاز خواهد شد. یعنی چند روز پیش از دیگر سریال موردانتظار طرفداران سبک فانتزی، یعنی ارباب حلقه‌ها که 11 شهریور ماه پخش می‌شود. فصل اول House of the Dragon شامل 10 قسمت می‌شود و پخش آن یکشنبه هر هفته خواهد بود.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب