چند کمپانی خرید یوبیسافت را بررسی میکنندروز پیش شاهد افزایش ارزش سهام یوبیسافت بودیم که دلیل آن را می‌توان شایعات مربوط به خریداری شدن سازنده سری بازی‌های Assassin’s Creed و Far Cry توسط یک کمپانی بزرگ‌تر دانست.

به نظر می‌رسد این شایعات چندان دور از واقعیت نباشند و این معامله بزرگ احتمالا در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. تاکنون هیچ پیشنهادی به یوبیسافت ارائه و این کمپانی فرانسوی با هیچ شرکت دیگری وارد مذاکره نشده است. بنابر گزارش بلومبرگ کمپانی‌های بزرگی مثل بلک‌استون و KKR در حال تحقیق در مورد Ubisoft هستند، اما هنوز پیش قدم نشده‌اند. سخنگوی یوبیسافت به سایت گیم‌اسپات توضیح داد:

ما در مورد شایعات و گمانه زنی‌ها‌ اظهار نظر نمی‌کنیم. یوبی‌سافت ظرفیت‌ خلاقانه و تولیدی بی‌نظیری دارد و بیش از 20 هزار نفر در استودیوهای جهانی ما برای توسعه بازی همکاری می‌کنند. به لطف آن‌ها و رویکرد بلندمدت و اشتهای ما برای ریسک‌های خلاقانه، ما برخی از قوی‌ترین برندهای صنعت را ایجاد کرده‌ایم و برندها و پروژه‌های جدید بسیار امیدوارکننده‌ای برای آینده داریم.

مطلب پیشنهادی:بازی Far Cry 6 چگونه الهام‌گیری از کوبا را اشتباه متوجه می‌شود؟یارا هیچ شباهتی به کوبا ندارد!

ما همچنین یکی از عمیق‌ترین و متنوع‌ترین پورتفولیوهای صنعت را داریم که شامل سرویس‌ها و فناوری‌های پیشرفته و جامعه بزرگ و روبه رشدی از بازیکنان می‌شود. در نتیجه، ما در موقعیت ایده‌آلی هستیم تا از رشد سریع صنعت و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حال ظهور استفاده کنیم.

KKR در سال 2018 با سرمایه‌گذاری 1.25 میلیارد دلاری در اپیک گیمز وارد صنعت بازی‌های ویدئویی شد. از طرف دیگر کمپانی بلک‌استون تاکنون هیچ گونه فعالیت در این صنعت نداشته و بیشتر به فعالیت در املاک شهرت دارد. ارزش سهام یوبیسافت در روز گذشته 15٪ رشد داشت که نشان می‌دهد نظر سهام‌داران نسبت به فروش مثبت است. خانواده ایو گیه‌مو (Yves Guillemot)، مدیرعامل کمپانی بزرگ‌ترین سهام‌داران این شرکت فرانسوی با 15٪ سهام محسوب می‌شوند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Riders Republicزیر آسمان ورزش

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب