فردی روی نسخه گیمبوی بازی Elden Ring کار میکندElden Ring بازی بسیار بزرگی است که برای تجربه آن به سخت‌افزار نسبتا قدرتمندی نیاز دارید، اما فردی قصد دارد این عنوان را روی کنسول گیم‌بوی اجرا کند.

shintendo فردی است که قصد دارد الدن رینگ را برای گیم‌بوی دی‌مید (Demade) کند و افراد علاقه‌مند می‌توانند کار او را با لایو استریم در توییچ دنبال کنند. shintendo اعلام کرده که از نرم‌افزار GB Studio 3.0 برای دی‌مید کردن الدن رینگ استفاده می‌کند. مقایس این پروژه هنوز مشخص نشده، اما shintendo قصد دارد تا 5 هفته دیگر منطقه Limgrave را کامل کند.

به نظر می‌رسد که دی‌مید کردن بازی‌ها یک ترند جدید در صنعت تبدیل شده است و چند ماه پیش فردی توانسته بود بلادبورن را روی پلی استیشن 1 اجرا کند. لیلیت والتر برای این نسخه بازی نام Bloodborne PSX را انتخاب کرده و آن را در بهمن سال پیش به صورت رایگان برای پی‌سی منتشر کرد. بازی Bloodborne PSX شامل اولین منطقه بازی بود و پس از مبارزه با دومین باس بازی اصلی، یعنی Father Gascoigne به پایان می‌رسد.

مطلب پیشنهادی:تیم : چرا بازی‌های فرام سافتور رو دوست داریم؟از دارک سولز تا الدن رینگ

در روزهای گذشته اخبار زیادی از مادهای جدید الدن رینگ و رکورد اسپیدرانرها منتشر شده است. Distortion2 فردی است که توانسته طی 6 دقیقه و 59 ثانیه بازی Elden Ring را تمام کند. چند روز پیش نیز ماد جدیدی را به شما معرفی کردیم که یکی از بازیکنان شناخته شده الدن رینگ را به بازی اضافه می‌کند. لوک راس نیز روی ماد واقعیت مجازی الدن رینگ با دوربین اول شخص کار می‌کند.

باید به این اشاره کنیم که بندای نامکو، ناشر الدن رینگ و سری بازی دارک سولز، قصد همکاری با برندون سندرسون (Brandon Sanderson)، نویسنده مشهور کتاب‌های فانتزیِ Stormlight Archive و Mistborn و همچنین کتاب‌های آخر «چرخ زمان» یا همان Wheel of Time را دارد. سندرسون هم ایده خاصی درباره یک بازی خاص از ژانر سولزبورن دارد و امکان همکاری او به فرام‌سافتور وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:10 بازی ویدیویی برتر برای طرفداران انیمه Demon Slayerبرای نابودی شیاطین آماده‌اید؟

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب