کودک شو مهمان ماه رمضانی تلویزیون میشودپژمان بازغیپژمان بازغی

پخش کودک شو با پژمان بازغی در ماه رمضان

برنامه کودک شو با اجرای پژمان بازغی یکی از پربیننده ترین برنامه تلویزیون در شبکه نسیم است که در ایام نوروز روی آنتن رفت.

این برنامه که فصل جدید آن نوروز امسال از شبکه نسیم پخش شد در شب های ماه مبارک رمضان مهمان خانه های مردم میشود و اوقات خوشی را برای مخاطبان تلویزیون رقم خواهد زد.

بازگشت پژمان بازغی با کودک شو به تلویزیون

پژمان بازغی که فصل چهارم برنامه کودک شو را در نوروز ۹۹ اجرا کرد باز هم با قسمت های جدید این برنامه مهمان تلویزیون میشود.

برنامه کودک شوبرنامه کودک شو

کودک شو با هدف شناخت والدین از کودک و ایجاد فضایی شاد برای بازی بچه ها و شکوفایی استعدادهایشان یکی از برنامه های مورد توجه خانواده ها است که به دلیل شرایط ویژه جامعه به دلیل ویروس کرونا فصل چهارم این برنامه بدون تماشاگر ضبط شد.

برنامه کودک شوبرنامه کودک شو

برنامه ماه رمضانی کودک شو که ادامه فصل چهارم این برنامه است، این روزها در حال ضبط است تا برای پخش در شبهای ماه مبارک رمضان آماده شود.

برنامه کودک شوبرنامه کودک شو

کودک شو شامل آیتم های متعددی است که کمک بیشتری به شناخت والدین از فرزندانشان میکند و با فراهم کردن زمینه بازی کودکان، اجرای نمایش عروسکی توسط والدین، پرسش و پاسخ میان پدر و مادرها ، بازی بزرگسالان و …اوقات خوشی را برای مخاطبان این برنامه رقم میزند.

برنامه کودک شوبرنامه کودک شو

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب