کارگردان کینگ ریچارد دوست دارد ادریس البا را در فیلم جیمز باند کارگردانی کندرینالدو مارکوس گرین که قبلا در سریال The Wire با ادریس البا همکاری کرده بود، به تازگی اعلام کرد دوست دارد فیلم جدیدی از جیمز باند بسازد.

زمانی که سریال The Wire از شبکه HBO پخش شد، به قدری تاثیرگذار بود که ژانر درام پلیسی را بار دیگر تعریف کرد و حرفه کاری ده‌ها نفر از جمله ادریس البا، مایکل کی ویلیامز فقید و کارگردان، رینالدو مارکوس گرین را شروع کرد.

گرین که از موفقیت فیلم King Richard و شاید جنجال‌هایی که پیرامون ویل اسمیت به وجود آمد عبور کرده، به تازگی با دیگر سازندگان و شورانرهای سریال The Wire، دیوید سیمون و جورج پلکانوس، درباره مینی‌سریال جدید شبکه HBO تحت عنوان We Own This City صحبت کرد و از ابراز علاقه خود برای همکاری دوباره با البا و ساخت یک اثر جدید جیمز باند گفت.

مطلب پیشنهادی:35 فیلم معمایی که شم کارآگاهیتان را فعال می‌کنندبهترین اسرار قتل در تمام دوران

We Own This City نگاهی دیگر به فساد در شهر بالتیمور بر اساس کتاب غیرداستانی به همین نام نوشته جاستین فنتون، خبرنگار روزنامه بالتیمور سان می‌اندازد. این مینی سریال به جزئیات ظهور و سقوط گروه ضربت ردیابی اسلحه اداره پلیس بالتیمور و فساد پیرامون آن می‌پردازد و جان برنتال در نقش گروهبان وین جنکینز که رهبری گروه ضربت را بر عهده داشت، بازی می‌کند.

در طول مصاحبه با هالیوود ریپورتر، گرین در مورد بازتاب حرفه کری فوکوناگا صحبت کرد، کسی که برای اولین بار با Sin Nombre در سال 2009 مورد تحسین قرار گرفت، سپس دوباره با مینی سریال True Detective به موفقیت رسید و در نهایت جدیدترین فیلم سری جیمز باند، No Time To Die را کارگردانی کرد.

گرین در مسیر مشابهی به موفقیت دست یافته و از او پرسیده شد که آیا دوست دارد فیلمی از جیمز باند را بسازد که کاملا همین روند را طی کرده باشد. او پاسخ مثبت داد و گفت ادریس البا را برای این نقش انتخاب خواهد کرد.

بله، اگر کسی شبیه به من در چنین موقعیتی قرار بگیرد، قطعا حاضر به انجامش هستم. دوست دارم به این سمت بروم و بتوانم چیزی باارزش به باند جدید اضافه کنم.

من با تماشای فیلم‌های پاپ کورنی بزرگ شدم، بنابراین اگر بتوانم ذره‌ای به آن اضافه کنم، خیلی خوب می‌شود. بذارید ببینیم ادریس دوست دارد در این نقش بازی کند یا خیر. فکر می‌کنم دیو (سیمون) و جورج (پلکانوس) می‌توانند با ادریس تماس بگیرند و ببینیم چه کار می‌توانیم بکنیم.

سال‌هاست که نام ادریس البا در جمع بازیگران احتمالی نقش مامور 007 شنیده می‌شود. از زمانی که گزارش شد دنیل کریگ پس از فیلم No Time To Die از نقش خود کناره‌گیری می‌کند، زمزمه‌ها برای حضور البا شنیده شد و حتی او ابراز علاقه کرد که دوست دارد در این نقش نمادین بازی کند، اما اگر واقعا بخواهد چنین چیزی اتفاق بیفتد، باید هر چه زودتر انجام شود.

البا در سال 2015 به تلگراف گفت «من احتمالا مشهورترین بازیگر جیمز باند در جهان هستم و حتی این نقش را بازی نکرده‌ام.» او حتی در سال 2016 اضافه کرد که احساس می‌کند خیلی پیر شده است. «من نمی‌توانم دور و بر ماشین‌ها با خانم‌ها و مارتینی‌ها بدوم. چه کسی دوست دارد این کار را انجام دهد؟ وحشتناک به نظر می‌رسد.»

مطلب پیشنهادی:28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنندشاهکارهایی که مرز سن و سال را کنار زدند

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب