کمپین کوآپ Halo Infinite ماه آگوست منتشر میشوددر حالی که بازیکنان Halo Infinite منتظر کمپین کو‌-آپ بازی بودند، 343 Industries انتشار آن را تا ماه آگوست (مرداد-شهریور) به تعویق انداخت.

این کمپین قرار بود ابتدا به همراه بازی اصلی در دسترس قرار بگیرد اما پس از آن تا ماه آینده تاخیر خورده بود. با این حال، ماه گذشته 343 Industries توسعه بازی اعلام کرد که برای کار روی کمپین کو-آپ و Forge به «زمان بیشتری» نیاز دارد و ماموریت‌های دونفره بازی در ماه می آماده نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی:خلاصه کنفرانس ایکس باکس بتسدا E3 2021یکی از بهترین کنفرانس‌های تاریخ

حالا تصویری از راهنمای برنامه‌ها یا نقشه راه این استودیو منتشر شده که نشان می‌دهد آن‌ها هدف دارند این کمپین را در ماه آگوست منتشر کنند. انتشار نسخه بتا Forge نیز برای سپتامبر در نظر گرفته شده است.

«جوزف استیتن» در جدیدترین پست وبلاگ Halo Waypoint نوشت:

«می‌دانیم که باید محتوای جدید و ویژگی‌های بیشتر را سریع‌تر ارائه کنیم. در حالی که ما به پیشرفت و ارتقا خود ادامه می‌دهیم، لطفا درک کنید که همه ما در 343 کاملا متعهد هستیم که Halo Infinite را به بهترین تجربه این سری تاکنون تبدیل می‌کنیم.»

«برایان جرارد» مدیر انجمن 343 چند هفته پیش گفته بود که این استودیو درک می‌کند که برخی از طرفداران درباره اخبار منتشر شده نگران باشند و تیم او از اینکه نمی‌تواند انتظارات آن‌ها را برآورده کند، خوشحال نیست. با این حال، او ادعا کرده بود که بسیاری از این مشکلات در فصل دوم برطرف خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:آیا اکس‌باکس وان در سال 2022 هنوز ارزش خرید دارد؟کهنه میشه دل‌آزار!

اخیرا درباره فصل دوم Halo Infinite گفته شده بود که احتمالا محتوایی مرتبط با سریال هیلو خواهد داشت. فصل دوم بازی Halo Infinite از تاریخ 3 می (13 اردیبهشت 1401) روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی آغاز می‌شود.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب