یوبیسافت توسعه بازی Project Q را تایید کردروز گذشته ویدیویی از بازی چندنفره جدید یوبیسافت با نام Project Q فاش شده بود و حالا این استودیو توسعه‌دهنده به صورت رسمی آن را تایید کرده است.

یوبیسافت توضیح می‌دهد که این بازی چندنفره نوآورانه و مدرن که هنوز با نام رمز شناخته می‌شود، در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد. با این حال، ویدیویی که رو گذشته از بازی منتشر شده بود، طبق گفته یوبیسافت به اولین تست رسمی بازی مربوط می‌شود که برای دریافت بازخورد بازیکنان در دسترس قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی:Dawn of Ragnarok: هر چیزی که باید درباره جدیدترین بسته الحاقی اساسینز کرید بدانیداز داستانی جذاب تا قابلیت‌های جدید

اگر نام Project Q برای برخی از شما آشنا به نظر می‌رسد، باید به لیک پایگاه داده NVIDIA GeForce Now اشاره کنیم که نام بازی در آن وجود داشت، اما در ادامه از آن حذف شد و اکنون به نظر می‌رسد اولین تست‌های خود را آغاز کرده است.

یوبیسافت در توییت خود به نکته مهمی اشاره می‌کند و آن هم عدم وجود حالت بتل رویال در بازی است. این استودیو در توییت خود نوشت:

«این یک بازی بتل رویال نیست بلکه دارای حالت‌های PvP مختلفی است و تنها یک هدف واحد را دنبال می‌کند: سرگرمی!»

مطلب پیشنهادی:بسته الحاقی جوزف سید برای Far Cry 6 هفته آینده منتشر می‌شودتجربه‌ ذهن پرآشوب جوزف سید

طبق اطلاعات قبلی، بازی دارای دو حالت خواهد بود. یکی از آن‌ها «Showdown» نام دارد که برداشت بازی از سبک بتل رویال است که فقط از چهار تیم دو نفره تشکیل شده. حالت دوم که «Battle Zone» نام دارد، مد میدان نبرد بازی است که در آن بازیکنان با دو تیم چهار نفره باید به 100 امتیاز برسند تا پیروز شوند. هدف این مد کنترل منطقه‌ای از نقشه تا ببشترین زمان ممکن است، تا حدودی شبیه به حالت بازی Hardpoint در کال آو دیوتی.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب