سی دی پراجکت رد همچنان روی Cyberpunk 2077 کار میکندهرچند تاکنون بسیاری از مشکلات اولیه Cyberpunk 2077 برطرف شده، اما تیم توسعه آن همچنان به «بهبود تجربه بازی» ادامه می‌دهند.

«پاول سسکو» کارگردان کوئست‌های سی دی پراجکت رد، در جریان یک برنامه زنده تایید کرد که تیم توسعه آن‌ها اطلاع دارد که همچنان «کار زیادی برای انجام دادن» روی بازی وجود دارد. او در پاسخ به سوالی که در چت مطرح شده بود گفت:

ما همچنان در حال بهبود بازی هستیم، زیرا همه می‌دانیم که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. بسیار خوشحال هستیم که از به‌روزرسانی 1.5 بازی راضی بوده‌اید و این به ما انگیزه بیشتری می‌دهد تا برای شما کار کنیم، زیرا شما قدردان آن هستید.

او در ادامه اشاره کرد که در حال حاضر نمی‌تواند اطلاعات بیشتری درباره به‌روزرسانی‌های آینده ارائه کند:

نمی‌توانم درباره برنامه‌های آینده چیزی به شما بگویم. اما به شما اطمینان می‌دهم که در حال کار روی بسته‌های الحاقی و مواردی برای شما هستیم.

پچ 1.52 Cyberpunk 2077 چند هفته پیش منتشر شده بود که برخلاف به‌روزرسانی ماه فوریه، صرفا اشکالات آن را بدون ارائه محتوای جدیدی برطرف می‌کند.

علاوه بر این، سی دی پراجکت رد همچنین تایید کرده که یک بسته الحاقی برای بازی در حال توسعه است و هم اکنون در حال توسعه بازی بعدی ویچر با موتور آنریل انجین 5 است.

فال گایز – خفن‌ترین پدرامی که تاحالا دیدید!

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب