به گفته برخی توسعهدهندگان، یوبیسافت احتمالا به فروش خواهد رسیدشایعات بسیار زیادی درباره خرید یوبیسافت توسط کمپانی‌های دیگر شنیده می‌شود. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند سهام این شرکت را خریداری کنند و ارزش آن را تنها در عرض چند روز بیش از ده درصد افزایش دهند.

وب‌سایت Kotaku اخیرا با برخی توسعه‌دهندگان فعلی و سابق یوبیسافت مصاحبه‌ای انجام داده که احتمال فروش یوبیسافت در آینده‌ای نزدیک را تایید می‌کنند. ارزش سهام استودیو چندین سال در حال رکود بوده است و حالا کمپانی‌های بزرگی مثل بلک‌استون و KKR در حال تحقیق در مورد Ubisoft هستند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Far Cry 6 – همون همیشگیقانون شماره 1: به فرمول برنده دست نزن

بلک‌استون و KKR از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری جهان محسوب می‌شوند. آن‌ها سهامدار ده‌ها شرکت مختلف هستند. طبق گزارش بلومبرگ، هر دو شرکت در حال «بررسی استودیو فرانسوی» بوده‌اند و علاقه خود از خرید یوبیسافت را به خوبی نشان داده‌اند. با این وجود، هنوز هیچ مذاکره جدی بین آن‌ها انجام نشده است.

با توجه به اینکه سهام یوبیسافت از سال 2018 تاکنون افت بسیار زیادی پیدا کرده است (از بیش از 110 دلار به بیش از 40 دلار در هر سهم) به نظر می‌رسد زمان بسیار خوبی برای خرید آن خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:بسته الحاقی جوزف سید برای Far Cry 6 هفته آینده منتشر می‌شودتجربه‌ ذهن پرآشوب جوزف سید

با این حال، یوبیسافت تاکنون درباره احتمال فروشش بسیار ساکت بوده است و همچنین اشاره کرده نسبت به شایعات یا حدس و گمان‌ها در این زمینه اظهارنظر نخواهند کرد. این شرکت در بیانیه خود همچنین توضیح داده که آن‌ها عمیق‌ترین و متنوع‌ترین کارنامه در صنعت، خدمات و فناوری‌های پیشرفته و جامعه بازیکنان فعال بزرگ و در حال رشدی را دارند، بنابراین در موقعیت بسیار ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری هستند.

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب