بازی Subnautica در حال ساخت است

بازی Subnautica در حال ساخت استSubnautica بازی اکشن ماجراجویی سبک بقا جهان بازی بود که سال 2018 توسط Unknown Worlds Entertainment منتشر شده بود و حالا بازی جدید آن در دست ساخت است.

هنوز اطلاعات بسیار کمی درباره این پروژه منتشر شده و مشخص نیست که آیا یک دنباله کامل است یا با یک اسپین آف و عنوان کاملا متفاوت مواجه خواهیم بود. با این حال، آگهی استخدام اخیر استودیو Unknown Worlds اشاره می‌کند که آن‌ها به دنبال یک طراح روایت برای شکل دادن به داستان بازی بعدی در دنیای Subnautica هستند.

مطلب پیشنهادی:ویجی لاگ: ریمیک، ریمستر، ریبوت و کالکشن چطور در صنعت بازی‌های ویدیویی راه پیدا کردند؟دوباره میسازمت بازی!

این استودیو در توضیح آگهی خود نوشت:

ما به دنبال یک طراح داستان ارشد هستیم تا با ما در شکل‌گیری بازی بعدی در دنیای Subnautica کمک کند.

اخیرا گفته شده بود که استودیو Unknown Worlds سازنده Subnautica در حال ساخت یک بازی‌ استراتژی نوبتی است که در حال حاضر با نام رمز «پروژه M» شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد با دو پروژه کاملا متفاوت از این استودیو مواجه هستیم.

با این وجود، در توضیحات آگهی از آن به عنوان فرصتی برای «پیوستن به تیم در مراحل اولیه توسعه و کمک به ایجاد روایت یک فرنچایز محبوب» اشاره شد که می‌توان گفت بعید به نظر می‌رسد در آینده نزدیک شاهد انتشار قسمت جدید بازی‌ باشیم.

کرافتون خالق پابجی، سال گذشته استودیو Unknown Worlds را خریداری کرد و این استودیو به ششمین استودیو تحت نظر این شرکت تبدیل شد.

فال گایز – خفن‌ترین پدرامی که تاحالا دیدید!

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب