کیسی افلک به جمع بازیگران فیلم کریستوفر نولان Oppenheimer پیوستعکس‌های جدید پشت صحنه Oppenheimer نشان می‌دهند که کیسی افلک در فیلم جدید کریستوفر نولان احتمالا در نقش یک سرباز یا افسر نظامی بازی می‌کند.

کریستور نولان، سازنده آثاری همچون Inception، Interstellar و The Dark Knight Trilogy اخیرا بر ساخت درام‌های تاریخی مانند دانکرک تمرکز کرده است. اوپنهایمر جدیدترین فیلم نولان است که قرار است تابستان سال آینده اکران شود. این فیلم بر زندگی جی رابرت اوپنهایمر، فیزیکدان آمریکایی که به عنوان «پدر بمب اتمی» معروف شد، تمرکز دارد.

مطلب پیشنهادی:چگونه فیلم‌های بتمن را به ترتیب تماشا کنیم؟سیر فیلم‌های شوالیه تاریکی

فیلمنامه بر اساس کتاب American Prometheus نوشته مارتین جی شروین و کای برد نوشته شده است. نقش اوپنهایمر را کیلیان مورفی بازی می‌کند و امیلی بلانت نیز نقش همسرش کیتی اوپنهایمر را ایفا می‌کند. پیش از این مت دیمون، رابرت داونی جونیور، فلورنس پیو، رامی ملک و گری اولدمن نیز به جمع بازیگران پیوسته بودند.

کیسی افلک بازیگر برنده اسکار است که به خاطر بازی در فیلم‌های Manchester by the Sea و Gone Baby Gone شناخته می‌شود. افلک و نولان پیش از این در فیلم Interstellar با یکدیگر همکاری کرده بودند. در این سال‌ها، دو شکایت علیه افلک تشکیل شده بود که هر دو به دلیل آزار و اذیت زنان در صحنه فیلمبرداری بودند. پس از این اتهامات، افلک تا حد زیادی از کانون توجهات دور ماند و حتی یک سال پس از برنده شدن اسکار، در جوایز آکادمی نیز حاضر نشد. اکنون به نظر می‌رسد افلک بار دیگر به سینما بازخواهد گشت.

بر اساس عکس منتشر شده توسط Daily Mail، افلک یونیفرم به تن کرده است، با یک پیراهن آستین بلند قهوه‌ای روشن و کراوات که با شلوار قهوه‌ای و کمربند او همسان است. هیچ جزئیات رسمی در مورد نقش افلک منتشر نشده و تنها اطلاعات موجود در مورد مشارکت او در Oppenheimer، همین عکس از صحنه فیلمبرداری است.

با این حال برخی از جزئیات در مورد نقش افلک را می‌توان از عکس بدست آورد. با توجه به لباس او و دوره زمانی فیلم، به نظر می‌رسد افلک نقش یک سرباز یا افسر را بازی می‌کند. لباس او تقریبا مشابه لباس دیمون است که نقش لزلی گرووز، افسر مهندسین ارتش را بازی می‌کند. شاید افلک در کنار دیمون در یک محیط نظامی حضور دارد و به این شکل با اوپنهایمر تعامل خواهد داشت.

از آنجایی که افلک یک بازیگر تحسین شده است، به‌طرز جالبی نقش او در اوپنهایمر هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده. شاید انتشار این عکس باعث شود تولیدکنندگان Oppenheimer به طور رسمی آن را اعلام کنند. با حضور تعداد انبوهی از بازیگران شناخته شده در این فیلم، به نظر می‌رسد که نولان تقریبا تمام بازیگران هالیوود را برای بازی در اثر جدید خود جذب کرده است. اوپنهایمر در حال حاضر برای اکران در تابستان 2023 در نظر گرفته شده است.

مطلب پیشنهادی:با 15 فیلم حادثه‌ای برتر تاریخ آشنا شویدنمایش قتل عام سینمایی در بهترین حالت خود

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب