برایان کرانستون و آرون پال در فصل آخر Better Call Saul حضور خواهند داشتپیتر گولد، یکی از خالقان Better Call Saul رسماً تأیید کرد که برایان کرانستون و آرون پال به عنوان بازیگران مهمان در فصل آخر سریال اسپین‌آف Breaking Bad حضور خواهند داشت.

گولد این خبر را شب گذشته در PaleyFest LA در پنل سریال Better Call Saul که توسط سردبیر بخش تلویزیون Variety مایکل اشنایدر مدیریت می‌شد، اعلام کرد. اگرچه گولد دقیقاً در مورد اینکه کرانستون و پال دقیقاً چه زمانی یا در چه جایگاهی حضور پیدا می‌کنند، صحبتی نکرد.

من نمی‌خواهم همه چیز را برای تماشاگران لو بدهم، اما اولین سوالی که هنگام شروع سریال داشتیم این بود که آیا می‌خواهیم والت و جسی را در سریال ببینیم؟ به جای طفره رفتن، فقط می‌گویم بله،.

اینکه چگونه یا شرایط چطور خواهد بود یا موارد دیگر، شما تنها باید [منتظر بمانید و] خودتان کشف کنید، اما باید بگویم که به نظرم یکی از چندین مواردی است که در این فصل کشف خواهید کرد.

باب اودنکرک ستاره سریال نیز با کنایه گفت «اگر می‌توانید این حرف من را باور کنید، چیزهای بیشتری در این فصل وجود دارد»، اما پیش از اینکه حرف‌ بیشتری بزند، گولد صحبت‌های او را قطع کرد.

پیش از اعلام رسمی در PaleyFest، گولد روز پنجشنبه در نخستین نمایش فصل آخر Better Call Saul شرکت کرد و به ورایتی گفت «این دو جهان به گونه‌ای با یکدیگر تلاقی پیدا می‌کنند که تاکنون نمونه‌ی آن را ندیده‌اید، مطمئن باشید». وینس گیلیگان، دیگر خالق سریال نیز گفت «اگر سریال بدون حضور [کرانستون و پال] به پایان برسد، مایه شرمساری خواهد بود، اینطور نیست؟».

در فرش قرمز اودنکرک به ورایتی گفت:

من شخصاً احساس می‌کنم که دو سریال Breaking Bad و Better Call Saul حتی بیش از هر زمان دیگری در فصل آخر در هم تنیده شده‌اند. و به نظرمشگفت‌انگیز و جالب است، شما را به تماشای دوباره بریکینگ بد وادار می‌کند.

همچنین در PaleyFest اعلام شد که بازیگران سریال، رئا سیهورن و جیانکارلو اسپوزیتو به ترتیب قسمت‌های چهارم و ششم این فصل را کارگردانی کرده‌اند.

بسیاری از شخصیت‌های دیگر Breaking Bad در طول پنج فصل اول Better Call Saul حضور پیدا کردند، از جمله هکتور سالامانکا (مارک مارگولیس)، دون الادیو (لوئیس پولیتی) و دوقلوهای سالامانکا (لوئیس و دانیل مونکادا). حتی هنک شریدر (دین نوریس) و استیون گومز (استیون مایکل کوئزادا) حضورهای کوتاهی را ساختند.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به بخش اول از فصل پنجم سریال Money Heist – پایان سرقت پولغیرقابل پیش‌بینی‌تر از همیشه

Top 10: خفن‌ترین ایستراگ‌های دنیای بازی‌های ویدئویی از نظر تیم

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب