بهترین بازیهای با گیمپلی بالای 100 ساعت که میتوانید بازی کنیدبرخی از بازیکنان بر این باور هستند که وقتی یک بازی را با قیمت فعلی آن خریداری می‌کنند، باید حداقل بیشتر از صد ساعت محتوی برای عرضه داشته باشد. این نظر البته همیشه درست نیست چرا که خیلی از اوقات این کیفیت بازی است که بر کمیت آن می‌چربد. اما اگر هنوز هم دوست دارید هزینه‌ای را که می‌کنید برای مدت بیشتری شما را سرگرم نگه دارد، بازی‌های خوبی در این چند وقت اخیر منتشر شده‌اند که احتمالا باب میل شما هم باشند. با و لیستی از این بازی‌ها همراه باشید.

Forza Horizon 5

نتیجه توجه به کیفیت و کمیت توامان در یک بازی جهان باز ریسینگ می‌شود Forza Horizon 5.دنیای باز این نسخه در مکزیک می‌گذرد و بسیار بزرگ، زیبا و چشم‌نواز توسعه داده شده است. بازی پر است از مسابقات خیابانی، صحرایی و دیگر رویدادهای هیجان‌انگیز که هر کدام به نحوی بازیکن را به چالش می‌طلبند. به لطف مکانیک‌های رانندگی بازی، حتی چرخیدن بدون هدف در دنیای بازی هم لذت‌بخش است و می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

Lost Judgment

هر دو سری بازی‌های یاکوزا و Judgment ساخته RGG Studio از مثال‌های موفقی هستند که نشان می‌دهند که یک بازی جهان باز با دنیای کوچک‌تر ولی شلوغ‌تر هم می‌تواند به اندازه بازی‌های بزرگ‌تر سرگرم کننده باشد و Lost Judgment بار دیگر این موضوع را به خوبی اثبات می‌کند. خط داستانی اصلی بازی می‌تواند شما را بین 30 تا 40 ساعت به خوبی سرگرم کند، ولی اگر از هر کس که این دو سری را تجربه کرده باشد بپرسید، این تازه نیمی از جذابیت بازی است. نیمه دیگر جذابیت بازی در ماموریت‌های جانبی، مینی‌گیم‌های سرگرم کننده و دیگر فعالیت‌های جالب آن نهفته است که حتی اگر تمام این‌ها نتوانست شما را راضی کند، می‌توانید تخته اسکیت خود را برداشته و به سراغ زمین اسکیت سواری بروید.

خرید بازی Death Stranding Director’s Cut نسخه PS5

JURASSIC WORLD EVOLUTION 2

این بازی به شما این امکان را می‌دهد تا باغ وحش اختصاصی خود را بسازید، البته این باغ وحش همان طور که از نامش پیداست به جای آهو و شیر و ببر از دایناسورها پذیرایی می‌کند. در این بازی شما می‌توانید فرایند خورد و خوراک، خواب و مبارزه بین دایناسورهای خود را مدیریت کرده و همین کار به راحتی زمان زیادی را از شما طلب خواهد کرد. سازندگان در نسخه جدید ویژگی‌های مدیریتی بازی را ارتقا داده و با وجود مدهای مختلف، بازی شما را برای مدت زمانی طولانی سرگرم نگاه خواهد داشت.

VALHEIM

این بازی که در تاریخ انتشار این مقاله هنوز کاملا عرضه نشده، نشانه‌های خوبی را به نمایش گذاشته است. بازی‌های سبک بقا بیشتر در مورد مبارزه و زنده ماندن در مقابل گروه زیادی از مردگان و زندگان تغییر یافته می‌پردازند اما Valheim با طراحی هوشمندانه و تنظیم مناسب سختی و چالش بازی، جذابیت متفاوت و خاص خود را دارد. روند بازی به گونه‌ای است که باید در دنیای آن گشت و گذار کرده و از پس چالش‌های مختلف آن بر بیایید و سپس بازگشته و پایگاه خود را توسعه دهید. همین چرخه اعتیادآور به راحتی شما را برای مدت‌ها مشغول نگه خواهد داشت.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب