مارک والبرگ احتمال بازنشستگی زودهنگام را بررسی میکندمارک والبرگ که اخیرا در فیلم Uncharted حضور داشته است، توضیح می‌دهد که احتمالا زودتر از انتظارات، بازیگری را کنار خواهد گذاشت.

والبرگ توضیح می‌دهد که در حال رسیدن به نقطه‌ای زندگی‌اش است که ترک کردن خانواده‌اش آن هم به صورت چند ماه برای انجام پروژه‌ها بسیار سخت و سخت‌تر می‌شود و به همین دلیل اعتقاد دارد که حضور او در سینما به آرامی در حال تمام شدن است.

مطلب پیشنهادی:5 فیلم با نقش‌آفرینی ژان پل بلموندو که باید تماشا کنیدخداحافظ اسطوره…

بازیگر 50 سال اخیرا در جریان اکران فیلم جدیدش با نام Father Stu با ET مصاحبه کرده است. این فیلم درباره یک بوکسور کار کشته را روایت می‌کند که به یک کشیش تبدیل می‌شود و اهداف جدیدی پیدا می‌کند. در جریان این مصاحبه زمانی که از پرسیده شد چه زمانی بازیگری را کنار خواهد گذشت، والبرگ اشاره کرد که چندان دور از دسترس نیست.

او در پاسخ به این سوال گفت:‌ «احتمالا به‌زودی.» این بازیگر هم اکنون بیش از 60 فیلم در کارنامه خود دارد و از فرزندان خود به عنوان دلیلی برای چنین تصمیمی یاد کرده است. او و همسرش «رئا دورهام» چهار فرزند به ترتیب 18، 16، 13 و 12 ساله دارند.

والبرگ توضیح می‌دهد که کنار گذاشتن خانواده‌اش در این شرایط کار آسانی نیست، بنابراین در هر پروژه‌ای که از او دعوت شود باید کشش و جذابیت ممکن وجود داشته باشد.

فیلم Father Stu با بازی مارک والبرگ در تاریخ 13 آوریل (24 فروردین) اکران خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:مدرسه فیلم‌سازی: روانشناسی رنگ‌ها در سینمابیان‌گر احساسات، موقعیت‌ها و شرایط

اخیرا جیم کری نیز اعلام کرد بود که احتمالا Sonic the Hedgehog 2 آخرین فیلم او خواهد بود و قصد دارد از دنیای بازیگری کناره‌گیری کند. همچنین بروس ویلیس هم به دلیل نوعی عارضه مغزی به نام زبان‌پریشی (Aphasia) اعلام بازنشستگی کرده بود.

Top 10: خفن‌ترین ایستراگ‌های دنیای بازی‌های ویدئویی از نظر تیم

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب