کونامی برطرف کردن مشکلات eFootball را در اولویت قرار داده استکونامی تایید کرد که «عوامل متعددی» باعث شده‌اند بازی eFootball در سال گذشته انتشار فاجعه باری داشته باشد و بر اساس بازخوردها و نظراتی که دریافت کرده، بهبود بازی و اصلاحات آن را در اولویت قرار داده است.

هرچند کونامی به طرفداران خود اعلام کرده بود که eFootball (نام جدید PES) به صورت نسخه آزمایشی از راه خواهد رسید، اما یکی از ناامیدکننده‌ترین انتشار‌های سال‌های گذشته را داشت و بازی همچنان مشکلات و باگ‌های فراوانی دارد. با این حال، اکنون ناشر «ناتمام» بودن بازی خود را تایید کرده و چندین عامل را مقصر این اتفاق عنوان کرده است.

کونامی درباره عدم تاخیر بازی توضیح می‌دهد:

هیچ تصمیم یا برنامه‌ای برای به تعویق انداختن انتشار آن وجود نداشت، زیرا تمایل زیادی داشتیم تا بازی جدید eFootball 2022 را در سریع‌ترین زمان ممکن به کاربران تحویل دهیم و آن را به صورت موازی با شروع فصل فوتبال اروپا منتشر کنیم.

در نهایت باید اشاره کرد که پچ 1.0 بازی eFootball در تاریخ 14 آوریل‌ (25 فروردین) منتشر خواهد شد و گفته می‌شود که بسیاری از مشکلات آن برطرف می‌شود. کونامی اصرار داشت که بازی در طول زمان بهبود پیدا کند، اما بازیکنان ماه‌ها منتظر مانده‌اند تا این نسخه 1.0 موردانتظار آن منتشر شود.

Top 10: خفن‌ترین ایستراگ‌های دنیای بازی‌های ویدئویی از نظر تیم

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب