مهناز افشار در جشن تولد ۴۲ سالگی اش + عکسمهناز افشارمهناز افشار

جشن تولد مهناز افشار در آلمان

مهناز افشار بازیگر سرشناس سینمای کشورمان است که بازیگری را از اواخر دهه هفتاد آغاز کرد و خیلی زود توانست به یکی از ستاره های سینما تبدیل شود. بازیگر جوانی که برای اولین بار در سریال گمشده به ایفای نقش پرداخت یکی از ستاره های دنیای سینما شد که نقش های اول و ماندگار زیادی را جلوی دوربین برد.

امروز ۲۱ خرداد سالروز تولد ۴۲ سالگی مهناز افشار است که بیش از دو دهه از حضور او در دنیای هنر میگذرد.

عکسی از تولد ۴۲ سالگی مهناز افشار

مهناز افشار در سالروز تولد ۴۲ سالگی اش عکسی را به اشتراک گذاشت و از همراهان و طرفدارانش تقدیر کرد و دلنوشته ای برای تولد دوباره اش نوشت.

مهناز افشارمهناز افشار

مهناز افشار در تولد ۴۲ سالگی

مهناز افشار با انتشار عکس از جشن تولد ۴۲ سالگی اش نوشت:خیلی ممنونم از اینهمه عشق … چه سالی بشه امسال پس …

مهناز افشارمهناز افشار

عکسی از جشن تولد مهناز افشار

خانم بازیگر روز گذشته هم با انتشار عکسی دیگر درباره تولد دوباره اش نوشت : تولدی دوباره برای تازه شدن…. برای ساختن و یاد گرفتن. فرصتی برای مهربخشیدن و قدرشناسی. برای انسان ماندن و برای دوست داشتن.

خدارو شکر میکنم ، حمایت و عشق و تعصب شما به خودم رو که بیست و پنج سال به من هدیه دادید رو هرگز فراموش نمیکنم و قدرش رو میدونم و حواسم به همتون هست… و تولد همه خردادیها مبارکککک ….

بهرام رادان و مهناز افشار بهرام رادان و مهناز افشار

عکسی از بهرام رادان و مهناز افشار در فیلم شور عشق

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

ویشکا آسایش و مهناز افشار ویشکا آسایش و مهناز افشار

ویشکا آسایش و مهناز افشار در فیلم نهنگ عنبر

مهناز افشار نقش های ماندگار زیادی را در سینما جلوی دوربین برد که از میان آنها میتوان به فیلم شور عشق ، آتش بس ، زهر عسل ، سالاد فصل ، سیزده گربه روی شیروانی ، محاکمه ، تسویه حساب ، دعوت ، پسر آدم دختر حوا ، برف روی کاج ها ، پل چوبی ، خانه ای در خیابان چهل و یکم ،لس آنجلس تهران ، نهنگ عنبر ، دارکوب ، قسم و … اشاره کرد.

مهناز افشار مهناز افشار

بازی مهناز افشار در فیلم لس آنجلس تهران

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب