طرفدار سریال South Park هستید این بازی موبایلی را از دست ندهیداگر طرفدار بازی‌های اکشن – استراتژی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید South Park: Phone Destroyer همراه باشید.

هیچ چیزی به اندازه یک بازی خلاقانه موبایلی نمی‌تواند مخاطب را شگفت‌زده کند. برخلاف باور بسیاری از کاربران بازی‌های ویدیویی؛ این گرافیک نیست که یک بازی را خاص می‌کند. بلکه این انعطاف‌پذیری سازندگان آن بازی در استفاده از ایده‌های خلاقانه است که باعث جذابیت یک بازی ویدیویی می‌شود. فرقی هم نمی‌کند که روی صحبتان عناوین قدیمی چندین دهه پیش هستند، یا صرفا بازی‌هایی که همین چند وقت پیش منتشر شده‌اند، خلاقیت در روایت داستانی جذاب، بدون شک بهترین المان در روند ساخت یک بازی ویدیویی است و هرچقدر که نوآورانه‌تر عمل کنید، نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت.

با این‌حال در طی یک دهه اخیر، بازی‌سازها دست از خطر کردن کشیده‌اند و راستش را بخواهید، دیگری خبری از بازی‌های خلاقانه نیست! برای مثال فرنچایزهای بزرگی مانند کال آف دیوتی و حتی نید فور اسپید، دیگر آن حس و حال کلاسیکشان را ندارند و به محض انتشار نسخه‌ای جدید از این دنیای این فرنچایزها، می‌توان تقریبا حدس زد که قرار است با چه چیزی رو به رو شویم و به نوعی همه‌چیز یکنواخت شده است. متاسفانه دلیل این موضوع، در سلیقه کاربران ویدیویی ریشه دارد. برای پیدا کردن مثالی خوب، نیاز نیست که راهی سفری دور شویم؛ برای مثال بازی GTA Online را در نظر بگیرید، طبیعی است که تا زمانی‌که این بازی مخاطب دارد، راکستار حتی به ایده‌های خلاقانه‌اش برای ساخت GTA 6 فکر هم نخواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی موبایلی Nitro Nation؛ یک ریسینگ جاه‌طلبانهتجربه حسی واقعی از یک مسابقه درگ

منتهی امروز قصد ندارم که به دلایل چرایی شکست فرنچایزهای بزرگ و یا عدم ساخت GTA 6 و تاخیر آن اشاره کنم. این موضوعات داستان‌های خودشان را دارند و جایشان در این مقاله نیست! اما از شما می‌خواهم که یک‌بار دیگر به پلتفرم موبایل نگاه کنید! زیراکه شاید بازی‌ساز‌های بزرگ قوه خلاقیتشان را از دست داده باشند، اما روی پلتفرم موبایل همه‌چیز متفاوت‌تر است.


خرید کوله پشتی طرح South Park

گرافیک بازی برای یک بازی انیمیشنی آن هم از سال 2017 بد نیست. نمی‌دانم که آیا تا به حال South Park را تماشا کرده‌اید یا نه، اما باید بگویم که این سریال حتی در جدیدترین قسمت‌هایش نیز از گرافیک و طراحی محنصر به فردی بهره می‌برد و شاید بتوان گفت که بخش کوچکی از محبوبت این سریال نیز مربوط به همین منحصر به فرد بودن آن باشد. در نتیجه South Park: Phone Destroyer نیز از همین قاعده پیروی می‌کند و در کنار صداگذاری خوبی که دارد، گزینه‌ای عالی برای طرفداران سریال South Park است.

پیشنهاد می‌شه!

با فزایش محبوبت بازی‌های ویدیویی، بازی‌سازها برای رقابت با یکدیگر به سراغ دنیای فیلم و سریال رفتند و تلاش کردند که با استفاده از آن‌ها آثاری فوق‌العاده بسازند. در این بین بازی موبایلی South Park: Phone Destroyer که با اقتباس از سریال انیمیشنی South Park ساخته شده؛ یکی از برترین عناوین موبایلی استودیوی یوبیسافت است که در سال 2017 راهی پلتفرم موبایل شد و به متای 67 رسید.

South Park: Phone Destroyer

سازنده
یوبیسافت
سیستم عامل
iOS اندروید
ژانراستراتژیکاکشنکارتینقش آفرینی حجم: 158 مگابایت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب