بازی Eve Online قیمت اشتراک ماهانه خود را افزایش خواهد دادهزینه اشتراک ماهانه بازی Eve Online که از سال 2004 تاکنون یکسان باقی مانده بود، به زودی و به دلیل ترندهای جهانی افزایش خواهد یافت.

در پست وبلاگ استودیو سازنده CCP که تغییرات جدید را توجیه می‌کند، نوشته شده که این افزایش قیمت «منعکس کننده ترندهای جهانی است که بر هزینه‌های کُلی تولید تاثیر می‌گذارند و سال‌ها تورم را محاسبه می‌کنند» و به منظور ادامه سرمایه‌گذاری در تکامل و رشد Eve Online اعمال شده است.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس دیوستر (Devastator)کلاس دیوستر (Devastator) تانک تیم پیشرو

در این پست توضیح داده شده:

از زمان عرضه ابتدایی Eve Online در سال 2003، توسعه‌دهندگان و جامعه بازیکنان به همراه یکدیگر مسئولیت توسعه چیزی که سندباکس MMO در حال حاضر می‌تواند باشد را بر عهده داشتند.

در 19 سال گذشته شاهد رویدادهای شگفت‌انگیزی بودیم که ما را به یکدیگر نزدیک‌تر کرد، بسته‌های الحاقی گسترده و ویژگی‌های تغییردهنده برای بهبود بازی را ارائه کردیم، شاهد بالانس‌های با دقت برای بهترین تجربه بازی بودیم و از به‌روزرسانی‌های تکنولوژیکی که New Eden را در جدیدترین و پیشرفته ترین حد توسعه نگه می‌داشت، استقبال کردیم. تمام این کارها برای حفظ جایگاه Eve به عنوان بهترین MMO جهان بود.

در نتیجه تغییرات جدید که از روز 17 می (27 اردیبهشت) اعمال می‌شوند، بر هزینه‌های Omega و PLEX تاثیر می گذارد، به طوری که امگا دو گزینه جدید دو ماهه و 24 ماهه را معرفی می‌کند و پلکس که واحد پول درون بازی است، به طور کامل بازسازی شده است.

در حال حاضر تنها تغییراتی که با دلار آمریکا اعمال می‌شوند، مشخص شده، اما این پست به وضوح اعلام کرد که «این تغییرات بر سایر ارزها نیز تاثیر خواهد گذاشت». هزینه اشتراک ماهانه از 15 دلار به 20 دلار، سه ماهه از 39 دلار به 48 دلار، شش ماهه از 72 دلار به 87 دلار و دوازده ماهه از 131 دلار به 150 دلار خواهد رسید.

در انتها نیز گفتند:

ما متعهد هستیم که بهترین نسخه Eve و آینده‌ای جذاب برای New Eden را برای شما به ارمغان بیاوریم. این موضوع را تنها چند هفته دیگر به تفصیل در Fanfest مورد بحث قرار دهیم.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Outriders – بشر در جستجوی خانه‌ای تازهبه‌نام بشریت و برای بشریت

سخت‌ترین چالش تیمی توی جی‌تی‌ای با مجازات سنگین

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب