مایا ارسکین به دونالد گلاور در سریال Mr. and Mrs. Smith پیوستمایا ارسکین بازیگر سریال‌ PEN15 به دونالد گلاور در سریال Mr. and Mrs. Smith محصول جدید شبکه آمازون پیوست و جایگزین فیبی والر-بریج شد.

فیبی والر-بریج در ابتدا قرار بود همراه با دونالد گلاور در سریال آینده شبکه آمازون حضور داشته باشد، اما اختلاف نظر بین این دو باعث شد که خالق و بازیگر اصلی سریال Fleabag از حضور در سریال Mr. and Mrs. Smith یا همان آقا و خانم اسمیت صرف‌ نظر کند. دونالد گلاور در مصاحبه جدید با خود Interview Magazine فاش کرد که مایا ارسکین جایگزین والر بریج شده است.

این سریال بر اساس فیلم داگ لیمان به همین نام با بازی برد پیت و آنجلینا جولی ساخته خواهد شد. این زوج نقش دو جاسوس رقیب را بازی می‌کردند که متوجه می‌شوند برای ترور یکدیگر قرارداد بسته‌اند. به گفته گلاور، او در حال حاضر مشغول نگارش قسمت پایانی سریال است.

ارسکین بیشتر به خاطر ساخت، بازیگری، تهیه کنندگی‌اجرایی و شورانری سریال کمدی PEN15 از شبکه هولو شناخته می‌شود. این سریال در طول دو فصل خود نامزد دریافت چندین جایزه امی شد، از جمله یک جایزه بهترین سریال کمدی و دو جایزه بهترین نویسندگی. از دیگر نقش‌های تلویزیونی او می‌توان به Man Seeking Woman و Casual اشاره کرد. او چند ماه آینده در سریال تلویزیونی Obi-Wan Kenobi در دیزنی پلاس دیده می‌شود.

گلاور به عنوان یکی از سازنده‌ها و تهیه‌کنندگان اجرایی سریال Mr. and Mrs. Smith در کنار فرانچسکا اسلون معرفی شده است. اسلون همچنین شورانر سریال نیز خواهد بود. یاریف میلچان و مایکل شیفر از New Regency و جنی رابینز از Wells Street Films نیز تهیه‌کنندگان اجرایی سریال خواهند بود. اسلون و گلاور هر دو در حال حاضر تحت قراردادهای کلی با آمازون هستند.

مطلب پیشنهادی:60 فیلم که براساس داستان واقعی ساخته شده‌اندواقعیت؛ ترسناک‌تر از هر تخیل

فورتنایت – پر استرس‌ترین چالشی که تاحالا داشتیم

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب